Przyjazd
18 lipca 2018
Wyjazd
19 lipca 2018

Wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Szczyrku

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku od wielu lat nieprzerwanie istnieje wspaniale wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego wraz z serwisem nart i desek snowboardowych. Doświadczenie i wiedza pracowników wypożyczalni przekładają się na większą niezawodność wypożyczanego i serwisowanego sprzętu, dając większą gwarancję bezpieczeństwa na stoku. To zdecydowanie doceniają zarówno stali klienci, jak i ci, którzy po raz pierwszy skorzystali z naszych usług.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo komplety narciarskie i snowboardowe, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciastwem, jak również dla profesjonalnych miłośników zimowego szaleństwa. Posiadamy komplety carvingowe (także dla dzieci), w skład których wchodzą: narty, buty i kije oraz komplety snowboardowe.


Cennik

Cennik wypożyczalni sprzętu zimowego w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku obejmuje zarówno ceny wypożyczenia komplektów carvingowych i snowboardowych, serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz szkolenia narciarskie - indywidualne i grupowe.


Wypożyczalnia sprzętu


Serwis


Szkolenia narciarskie


Kontakt

Na pytanie dotyczące wypożyczenia sprzętu narciarskiego z przyjemnością odpowiada nasz dział Recepcji:Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna