Przyjazd
17 sierpnia 2019
Wyjazd
18 sierpnia 2019

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Szczyrku

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku od wielu lat nieprzerwanie istnieje wspaniale wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Doświadczenie i wiedza pracowników wypożyczalni przekładają się na odpowiednie dopasowanie sprzętu dla Klienta oraz niezawodność wypożyczanego sprzętu, dając większą gwarancję bezpieczeństwa na stoku. To zdecydowanie doceniają zarówno stali Klienci, jak i ci, którzy po raz pierwszy skorzystali z naszych usług.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdą Państwo komplety narciarskie i snowboardowe, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z narciastwem, jak również dla profesjonalnych miłośników zimowego szaleństwa. Posiadamy komplety dla dzieci, w skład których wchodzą: narty, buty, kask i kije oraz komplety snowboardowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowy sprzęt zimowy renomowanych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować go do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Szczyrku


Cennik

Cennik wypożyczalni sprzętu zimowego w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku oraz w Ośrodku Narciarskim Beskid Sport Arena obejmuje zarówno ceny wypożyczenia kompletów narciarskich i snowboardowych (także nart i desek snowboardowych solo), serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz indywidualne szkolenia narciarskie (lekcje prywatne).

UWAGA! Serwis sprzętu świadczony jest wyłącznie w Ośrodku Narciarskim Beskid Sport Arena.

Zniżka dla dzieci przyznawana jest na podstawie dokumentu zawierającego zdjęcie, imię, nazwisko oraz datę urodzenia osoby uprawnionej do ulgi, tj. dziecka poniżej 12 lat.

Przyznajemy 10% rabat na wypożyczalnię przy zakupie kursu narciarskiego lub kursu snowboardowego.

Sprzęt dla dorosłych

Sprzęt dla dzieci

Centrum testowe

Serwis

Lekcje prywatne


Kontakt

Na pytanie dotyczące wypożyczenia sprzętu narciarskiego i snowboardowego z przyjemnością odpowiadamy:

Wypożyczalnia mieści się w dwóch lokalizacjach:

  • w tunelu między budynkami Orlego Gniazda, w drodze na recepcję obiektu (ul. Wrzosowa 28a),
  • na parterze głównego budynku stacji Ośrodka Narciarskiego Beskid Sport Arena (ul. Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk)Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna