V Paramistrzostwa Pierwszej Pomocy w Szczyrku 2019

W dniach 11-13.04.2019 r. w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku odbędą się V Międzynarodowe Paramistrzostwa Pierwszej Pomocy.

Podobnie jak w ubiegłych latach, hasłem przewodnim wydarzenia będzie zdanie: "Nikt nie jest tak silny, żeby nie potrzebować pomocy i nikt nie jest tak słaby, żeby nie móc udzielić pomocy."

Wydarzenie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczestników, ale również mediów oraz mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk. Formuła paramistrzostw ma w głównej mierze charakter edukacyjny, integracyjny i zachęcający do poszerzania wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

V Paramistrzostwa Pierwszej Pomocy w Szczyrku w 2019 roku to również wydarzenie, które stanowi pewien sprawdzian dla uczestników Warsztatów Udzielania Pierwszej Pomocy, które miały miejsce w marcu br. również w szczyrkowskim Orlim Gnieździe.

Gościem honorowym tegorocznej edycji V Paramistrzostw będzie pan Aleksander Doba, polski podróżnik i kajakarz, który jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent wyłącznie dzięki sile mięśni.

W czwartek 11 kwietnia 2019 r. od godziny 16:30 do około godziny 19:30 na placu św. Jakuba w Szczyrku będzie przeprowadzone jedno z zadań V Międzynarodowych Paramistrzostw Pierwszej Pomocy, w którym jako gośc specjalny weźmie udział pan Aleksander Doba.

Serdecznie zapraszamy!Szczegóły wydarzenia

Start: 11 kwietnia 2019

Koniec: 13 kwietnia 2019

Zobacz wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

Zobacz co dzieje się w Szczyrku i okolicy!
Oferty specjalne

Skorzystaj z promocyjnych pakietów!

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Zamawiaj jedzenie na dowóz i wynos prosto z Sun'Snow - szczyrkowskiej restauracji dla aktywnych!

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!