Spektakl teatralny Kobieta Idealna w Szczyrku 2020

28. grudnia 2020 r. o godzinie 20:00 w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku odbędzie się spektakl teatralny pt. "Kobieta Idealna". Wystąpią w nim znani polscy aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni: Adrianna Biedrzyńska, Michał Milowicz, Artur Dziurman i Sebastian Błaszczak.

Bilety na spektakl Kobieta Idealna

Ilość biletów jest ograniczona i wynosi zaledwie 250 sztuk.

Cena biletu: 70 zł/os. Miejsca są nienumerowane.

Rezerwacji biletów można dokonywać:

  • mailowo: recepcja@orle-gniazdo.pl
  • osobiście: Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo (ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk)

Istnieje również możliwość rezerwacji noclegu w promocyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami promocyjnymi:

Miejsce spektaklu

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
ul. Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk

tel.: +48 33 81 97 400
tel. kom.: +48 661 313 010
e-mail: recepcja@orle-gniazdo.pl

Opis spektaklu Kobieta Idealna

"Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu.

Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek.

Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia?

Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna."

Plakat promujący spektakl

spektakl teatralny Kobieta Idealna plakatSzczegóły wydarzenia

Start: 28 grudnia 2020

Koniec: 28 grudnia 2020

Zobacz wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

Zobacz co dzieje się w Szczyrku i okolicy!
Oferty specjalne

Skorzystaj z promocyjnych pakietów!

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Zamawiaj jedzenie na dowóz i wynos prosto z Sun'Snow - szczyrkowskiej restauracji dla aktywnych!

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!