75. Tour de Pologne w Szczyrku 2018

Największe i najbardziej znane wydarzenie kolarskie w Polsce znów z metą w Szczyrku! 75. Tour de Pologne odbędzie się w dniach 04-10.08.2018 r., z finiszem czwartego etapu zawodów w dniu 07.08.2018 r. przy Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo.

Sukces zeszłorocznego TGP w Szczyrku sprawił, że Antoni Byrdy, burmistrz Szczyrku, wraz z Adamem Silutą, prezesem zarządu firmy Lang Team, mieli pozytywne nastawienie do kontynuowania współpracy przy organizacji kolejnej edycji Tour de Pologne z metą w Szczyrku. Jak sami przyznali, szczyrkowska meta zdobyła serca kibiców przede wszystkim tym, że przypominała końcówkę legendarnych zawodów La Flèche Wallonne (pol. Strzała Walońska), podczas której rozstrzygnęły się losy zawodów. Pozytywne głosy od kibiców i zawodników sprawiły, że panowie szybko znaleźli nić porozumienia i podpisali list intencyjny.

Kolarze, przed wjechaniem na metę IV etapu TGP, powalczą o punkty na premii górskiej z okazji 90-lecia przyłączenia Salmopolu do Szczyrku. 

Podobnie jak przed rokiem, zapowiada się wspaniałe wydarzenie, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Kolarze, po pokonaniu 179 km trasy IV etapu Tour de Pologne, powinni dotrzeć na metę obok naszego obiektu około godziny 16:40.

Po dekoracji zawodników gorąco zapraszamy do naszego Grill Bike Baru na pyszne "rowerowe burgery ze smarami".

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby mieć zagwarantowany nocleg obok mety Tour de Pologne, zapraszamy do:Szczegóły wydarzenia

Start: 07 sierpnia 2018

Koniec: 00 0000

Zobacz wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

Zobacz co dzieje się w Szczyrku i okolicy!
Oferty specjalne

Skorzystaj z promocyjnych pakietów!

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Zamawiaj jedzenie na dowóz i wynos prosto z Sun'Snow - szczyrkowskiej restauracji dla aktywnych!

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!