Przyjazd
21 lipca 2019
Wyjazd
22 lipca 2019

Wigilia firmowa w górach

Wigilia firmowa w górach to propozycja dla tych z Państwa, którym zależy na budowaniu pozytywnych, ciepłych relacji zarówno między pracownikami, jak i między pracownikami a zarządem. Magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia w połączeniu z górskim klimatem i atrakcyjną ofertą wigilii pracowniczej sprawiają, że podnoszą się morale zespołu i zaciśniają więzy.

W CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku co roku organizowane są wspaniałe i różnorodne wigilie dla pracowników mikro, małych, średnich i dużych firm. Pamiętając o tradycji Bożonarodzeniowej oraz dysponując aż 5 lokalami gastronomicznymi, 270 pokojami 1, 2, 3 i 4-osobowymi, wieloma pomysłami i doświadczonym, w pełni profesjonalnym personelem, jesteśmy w stanie zorganizować każdą wigilię firmową.

Wigilia firmowa na świeżym powietrzu

Wigilia firmowa na świeżym powietrzu

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby zorganizować firmowe spotkanie wigilijne na zewnątrz, pragniemy zapronować ogrodzony teren z dwoma zadaszonymi, ogrzewanymi wiatami, grill barem, miejscem na ognisko i tańce np. przy góralskiej muzyce.

W wigilii w tym charakterze może wziąć udział nawet 400 osób!

Idealne menu wigilijne

Orle Gniazdo od wielu lat słynie ze znakomitej kuchni. Zatrudniamy najlepszych kucharzy na Śląsku, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom kulinarnym odnoszącym się zarówno do menu wigilijnego, jak i usług cateringowych.

Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, ze świeżych, lokalnych produktów. Podajemy je zgodnie z harmonogramem i wcześniej ustalonym menu.

Idealne menu wigilijne
Atrakcje towarzyszące wigilii dla pracowników

Atrakcje towarzyszące wigilii dla pracowników

Jako największy obiekt w regionie mamy również największe możliwości organizacji różnego rodzaju atrakcji towarzyszących wigilii pracowniczej.

Poza wspomnianym ogniskiem z muzyką góralską lub DJ, możemy zaoferować organizację kuligu, zabaw o tematyce świątecznej, a nawet loty helikopterem. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Zarezerwuj termin wigilii firmowej


W celu rezerwacji terminu wigilii firmowej lub chęci uzyskania większej ilości informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna