Przyjazd
15 września 2019
Wyjazd
16 września 2019

Wesele w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo jest jednym z największym i najbardziej znanych obiektów weselnych w Polsce. Malownicze położenie obiektu oraz kompleksowość oferty sprawia, że wesele w Szczyrku z pewnością będzie udane i długo wspominane przez Parę Młodą i zaproszonych Gości.

Wesele w górach

Wesele w górach

Wesela w górach mają klimat i nie sposób temu zaprzeczyć. Majestatyczne szczyty, wspaniałe widoki i rześkie górskie powietrze zachwycają i tych, którzy na co dzień mieszkają w miejscowościach górskich, i tych, którzy stronią od górskich wędrówek.

Orle Gniazdo jest również jednym z takich obiektów weselnych w górach, w którym górski krajobraz można podziwiać m.in. z okien sal weselnych i pokoi.

Sala weselna w Szczyrku

Odpowiednia sala na wesele to podstawa udanego przyjęcia weselnego. W zależności od pomysłu na uroczystość weselną, ta powinna być mała lub duża, nowoczesna lub zachowana w starszym klimacie, z dużym parkietem do tańczenia lub jego brakiem, z miejscami noclegowymi lub bez nich.

W Orlim Gnieździe jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania w konteście sali weselnych, ale i nie tylko nich. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka miejsc, w których można zorganizować wspaniałe wesele, i które są zróżnicowane pod względem powierzchni, wystroju i maksymalnej liczby Gości weselnych. 

Więcej na temat oferty szczyrkowskich sal weselnych można przeczytać w zakładce: Sale weselne w Szczyrku oraz kontaktując się bezpośrednio z naszym doradcą weselnym, dzwoniąc pod numer: 33 81 97 600 lub wysyłając wiadomość poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Z przyjemnością przedstawimy wszelki informacje na temat miejsc pod organizację przyjęcia weselnego w Orlim Gnieździe.

Sala weselna w Szczyrku
Atrakcyjne menu weselne

Atrakcyjne menu weselne

Polskie wesele na tle innych krajów cechuje się m.in. dużą ilością i wysoką jakością podawanego jedzenia. Organizując przyjęcie weselne należy tak dobrać menu, aby spełnić oczekiwania zaproszonych Gości.

Nowożeńcy mogą liczyć na pomoc z naszej strony oraz dużą elastyczność przy komponowaniu menu potraw weselnych.

Pokoje dla Gości weselnych

W Orlim Gnieździe dysponujemy aż 270 komfortowymi pokojami 1, 2, 3, 4-osobowymi z prywatnymi łazienkami, nowoczesnymi TV i wspaniałymi widokami na panoramę Beskidu Śląskiego.

Wysoka dostępność pokoi w obiekcie (dla ponad 550 uczestników wesela), śniadania i atrakcyjne ceny to największe atuty noclegów dla Gości weselnych Orlego Gniazda.

Pokoje dla Gości weselnych
Profesjonalne usługi ślubne

Profesjonalne usługi ślubne

Jesteśmy zaangażowani w pomoc Parze Młodej, zarówno przed uroczystościami ślubnymi, jak i w trakcie wesela. Jesteśmy w stanie zorganizować m.in.:

  • profesjonalną kosmetyczkę, która wykona próbny i docelowy makijaż ślubny,
  • fryzjerkę, która uczesze nie tylko Panią Młodą, ale i zaproszonych Gości, 
  • profesjonalne masaże, dzięki którym odprężą się Państwo przed i po uroczystościach, 
  • samochód do ślubu, 
  • pokazy barmańskie, 
  • wodziereja, zespół muzyczny i/lub dj'a, 
  • kamerzystów,
  • fotografa, 
  • ekran projekcyjny oraz sprzęt do zaprezentowania podziękowań dla rodziców.

A to wszystko po to, by Państwo Młodzi mogli swobodnie świętować najważniejszy dzień w życiu.

Najpiękniejszy moment życia

Istnieje wiele pięknych momentów w życiu każdego z nas. Zdana matura, pierwsze zatrudnienie, zakup samochodu, ślub i przyjęcie weselne, narodziny dziecka to zaledwie kilka z nich. Warto zadbać o to, by móc je dobrze wspominać. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Najpiękniejszy moment życia

Spytaj o wolne terminy


Jeżeli planują Państwo organizację wesela w Szczyrku to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością poinformujemy o wolnych terminach w nadchodzących latach oraz o wariantach menu weselnego. 

Prosimy o zawarcie informacji nt. terminu planowanego wesela, liczby Gości oraz ewentualnej liczby noclegów. Skontaktujemy się niezwłocznie. 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna