Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019

Studniówka w górach

W Szczyrku jest wiele miejsc, w których można zorganizować studniówkę. Pośród nich jest jednak obiekt, którego sala na studniówkę jest wyjątkowa i w którym każdy bal studniówkowy pozwala hucznie wejść w dorosłe życie, rozpoczynając studniowy okres przygotowań do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu.

Oferta studniówkowa Orlego Gniazda w Szczyrku obejmuje świetną zabawę dla nawet 600 osób, wykwintne menu studniówkowe, profesjonalny serwis kelnerski oraz gwarancję niezapomnianych widoków na górskie szczyty z holu przy restauracji.

Zabawa na 100 dni przed maturą

Zabawa na 100 dni przed maturą

Bal maturalny to ostatnia zabawa przed wejściem w dorosłość. Studniówka zatem musi być zorganizowana perfekcyjnie. Nie może zabraknąć pysznego jedzenia z profesjonalną obsługą kelnerską, wspaniałej oprawy muzycznej oraz miejsca do tańczenia i organizacji zabaw studniówkowych. 

I takie właśnie są studniówki organizowane w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku! 

Jesteśmy znani z organizacji najlepszych i najliczniejszych zabaw studniówkowych w Beskidzie Śląskim, w których równocześnie bierze udział nawet kilkaset uczestników. Dysponujemy odpowiedniej wielkości salami, przeszkoloną i sprawnie obsługującą uczestników studniówki kadrę kelnerską, barmańską i baristyczną oraz ogromnym doświadczeniem w organizacji dużych imprez.

Zapewniamy bezpieczną i zawsze udaną zabawę na 100 dni przed egzaminem maturalnym!

Sala na studniówkę

Odpowienią salę na studniówkę charakteryzuje nie tylko duża powierzchnia, ale również m.in. możliwością logicznego i komfortowego ułożenia stolików i krzeseł, wydzieleniu parkietu do tańczenia od części rekreacyjnej oraz właściwe nagłośnienie. 

W Orlim Gnieździe do Państwa dyspozycji przekazujemy najlepsze sale na studniówki w górach, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego.

Sala na studniówkę
Wykwintne menu studniówkowe

Wykwintne menu studniówkowe

Nasze propozycje menu na studniówkę są każdorazowo opracowywane przez naszego szefa kuchni w porozumieniu z organizatorem studniówki i po wcześniejszej analizie jego oczekiwań. Dopasowujemy się zarówno do oczekiwań organizatora i maturzystów, jak i budżetu, gwarantując najlepszy catering na studniówkę w polskich górach!

Wspaniała zabawa studniówkowa

Najlepsza zabawa studniówkowa to taka, która obfituje nie tylko w dużą liczbę jej uczestników, ale również w idealnie dopasowaną do ilości zaproszonych Gości salę, świetnie dobrane menu studniówkowe, profesjonalną obsługę kelnerską, oprawę muzyczną i świetlną oraz komfortowe warunki noclegowe lub powrotu do miejsca zamieszkania. 

U nas zawsze jest będzie bezpiecznie i znakomicie!

Wspaniała zabawa studniówkowa
Zabawy towarzyszące studniówce

Zabawy towarzyszące studniówce

Zabawy na studniówkę to nie tylko taniec poloneza czy dyskoteka lub bal maturalny do białego rana z muzyką na żywo lub DJ'em. W Orlim Gnieździe jesteśmy w stanie zorganizować najlepsze zabawy studniówkowe, w bardzo oryginalnym wydaniu. 

Możemy zaproponować dostosowanie sali do potrzeb organizacji zabaw, jak również wspólne ognisko, a nawet loty helikopterem.

Wyślij zapytanie


W celu rezerwacji terminu studniówki lub chęci uzyskania większej ilości informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna