Przyjazd
15 września 2019
Wyjazd
16 września 2019

SPA & Wellness w Szczyrku

Nie każdy hotel ze SPA w Szczyrku jest w stanie tak znakomicie sprostać oczekiwaniom Gości odwiedzających Beskid Śląski, jak bogata i stale rozbudowywana strefa SPA & Wellness w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo.

Nasz obiekt od wielu lat słynie z niesamowitych widoków, wspaniałej kuchni i bogatej oferty wypoczynkowo-rekreacyjnej. Do najważniejszych propozycji o charakterze zdrowotnym i relaksacyjnym zlokalizowanych na terenie Orlego Gniazda są m.in.: profesjonalny salon kosmetyczny, gabinet fizjoterapii i masażu, sauna sucha, jacuzzi oraz zewnętrzny basen letni z podgrzewaną wodą.

Oferta strefy SPA & Wellness stale jest poszerzana o kolejne pozycje, gwarantując relaks i właściwości prozdrowotne na najwyższym poziomie.

Piękno na co dzień

Piękno na co dzień

Z myślą o osobach pragnących zrelaksować się i jednocześnie skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych uruchomiliśmy pierwszy specjalistyczny gabinet kosmetyczny w Szczyrku - Catherine.

To w nim świadczone są m.in. zabiegi nawilżające i odmładzające twarz i ciało, depilacje, peelingi: ciała solny, ciała owocowy, kawitacyjny, oraz masaże: relaksacyjne, świecą, bańką chińską, i wiele innych, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zdrowe i silne ciało

Nasz gabinet rehabilitacyjny w Szczyrku wyposażony jest m.in. w sprzęt do fizykoterapii i kinezyterapii. Dzięki niemu prowadzimy leczenie rehabilitacyjne wszystkich schorzeń narządu ruchu o charakterze urazowym, przeciążeniowym, przewlekłym lub chorobowym.

Doświadczeni fizjoterapeuci i masażyści wykonują profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa, ultradźwięków, magnetoterapii, kinezyterapii, hydroterapii oraz masaże (klasyczny-leczniczy, sportowy, relaksacyjny).

Zdrowe i silne ciało
Sauna fińska

Sauna fińska

Naszych Gości zapraszamy do suchej sauny na chwilę odprężenia i relaksu po górskich wędrówkach, szusowaniu na stoku lub innej mniej lub bardziej wyczynowej aktywności w Szczyrku. 

Sauna fińska przyczynia się do poprawienia wydolności i krążenia oraz oczyszczenia organizmu z toksyn, co szczególnie pozytywnie wpływa na kondycję całego organizmu.

Jacuzzi

Dla naszych Gości, poza sauną suchą w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, udostępniane jest również m.in. nowoczesne jacuzzi dla czterech osób. 

Relaksujące kąpiele w jacuzzi to nie tylko antidotum na stres i napięcie nerwowe, ale również wspaniały sposób na neutralizację bólu, ujędrnienie skóry oraz rozluźnienie mięśni.

Jacuzzi
Basen

Basen

W sezonie letnim serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Gości oraz mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk na basen

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny basen z podgrzewaną wodą, w którym na straży bezpieczeństwa kąpieli dzieci i dorosłych czuwa zawodowy ratownik.Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna