Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019

Sauna sucha w Szczyrku

Sauna sucha to świetny sposób na relaks połączony z doskonałym oczyszczeniem organizmu z toksyn. Częste seanse saunowe pozwalają utrzymać skórę w zdrowiu i młodym wyglądzie oraz poprawić wydolność i krążenie, zaś temperatura sauny w Orlim Gnieździe stwarza doskonałe warunki do poprawy zdrowia i urody osób korzystających z kąpieli saunowych.

Sauna w szczyrkowskim Orlim Gnieździe jest rezerwowana indywidualnie, na określoną godzinę, w cenie 50 zł/h. W celu dokonania rezerwacji sauny należy skontaktować się bezpośrednio z naszym działem Recepcji: 33 81 97 300 wew. 0 lub 1 i/lub recepcja@orle-gniazdo.pl

Żegnajcie wirusy i bakterie

Żegnajcie wirusy i bakterie

Główną, ale nie jedyną, korzyścią jaką niesie korzystanie z sauny suchej jest wspomaganie procesu leczenia.

Nawet kilkunastominutowy seans w saunie przyczynia się do rozgrzania naszej skóry do nawet 42 st. C, podnosząc ogólną temperaturę ciała o jeden stopień. Stan ten wzmaga produkcję ciałek odpornościowych, które zabijają wirusy i bakterie.

Skuteczna detoksykacja organizmu

Regularne wizyty w saunie stanowią bardzo dobrą metodę detoksykującą.

Wraz z wydzielanym potem pozbywamy się toksyn gromadzących się w organizmie, a tym samym oczyszczamy skórę i pory oraz ograniczamy częstotliwość pojawiania się zaskórników na powierzchni skóry.

Skuteczna detoksykacja organizmu
Szybsze spalanie kalorii

Szybsze spalanie kalorii

Regularne korzystanie z sauny intensyfikuje spalanie kalorii oraz poprawia przemianę materii, co w efekcie prowadzi do łagodnej utraty wagi. 

Ta zaleta sauny suchej najczęściej przekonuje osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z saunowych seansów. Tych, którzy wcześniej korzystali, nie trzeba przekonywać.Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna