Przyjazd
22 stycznia 2019
Wyjazd
23 stycznia 2019

Sale weselne w Szczyrku

Przyjęcie weselne w górach to marzenie niejednych Narzeczonych. Trudno się temu dziwić. W końcu sale weselne w górach mogą zaoferować coś więcej niż tylko odpowiedni parkiet do tańczenia i układ stolików. Przykładowo sale weselne w Szczyrku, a precyzyjniej w naszym obiekcie, dają możliwość organizacji wesela z marzeń, zarówno w kontekście samej uroczystości, jak i usług pośrednio i bezpośrednio związanych z przyjęciem.

W CKiR Orle Gniazdo do Państwa dyspozycji oddajemy 5 różnych sal pod organizację wesela. Każda z nich charakteryzuje się innym stylem, powierzchnią i możliwościami ułożenia stolików. Dodatkowo umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty noclegu dla Gości weselnych (nawet dla 550 osób równocześnie) oraz wielu profesjonalnych usług ślubnych świadczonych bezpośrednio przez nas lub naszych partnerów (usługi kosmetyczki, fotografa, kamerzysty, itd.).

Sala na duże wesele

Sala na duże wesele

Największą salą weselną w Szczyrku jest Restauracja Orle Gniazdo. Pozwala na organizację wesela dla nawet 600 osób!

Ogromna powierzchnia, możliwość wydzielenia przesuwną ścianą części do tańczenia od części ze stolikami oraz bardzo dobra akustyka to główne zalety tej sali weselnej.

Małe przyjęcie weselne

Małe przyjęcia weselne bardzo chętnie organizowane są w kawiarni widokowej Bar 6. Piętro. Ta umożliwia świętowanie wejścia w stan małżeński wspólnie przez około 40 osób.

Nowożeńcy i Goście weselni cenią ją za stylowy wystrój, niepowtarzalne widoki z okien na górskie szczyty oraz doskonale działającą klimatyzację.

Małe przyjęcie weselne
Sala na nowoczesne wesele

Sala na nowoczesne wesele

Wesele w klubie z parkietem do tańczenia i to w samym sercu Beskidu Śląskiego? Tak, teraz to możliwe! Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczny klub Retrospektywa.

Retrospektywa pozwala na organizację nowoczesnego wesela z DJ'em, barmanami i profesjonalną obsługą kelnerską.

Stylowa sala na wesele w górach

Huta Smaków to perfekcyjna restauracja na wesele w Szczyrku, w którym udział weźmie nie więcej niż 80 Gości.

Unikalny charakter miejsca, który tworzą wygodne fotele, stylowe lampy, lustra, murowana ściana i podwieszany sufit, oraz pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i miejsce do tańczenia sprawiają, że w Hucie często odbywają się piękne przyjęcia weselne.

Stylowa sala na wesele w górach
Wesele w amerykańskim stylu

Wesele w amerykańskim stylu

Amerykanie lubują się w organizacji wesel na świeżym powietrzu lub w salach, które dają efekt zaskoczenia. W Orlim Gnieździe dysponujemy salą na wesele w amerykańskim stylu!

Nasz namiot sferyczny pozwoli na zabawę nawet 250 Gości, a pobliski teren grillowy z zadaszonymi wiatami i parasolkami stanowić będzie idealne miejsce do wspólnej biesiady!

Spytaj o wolne sale na wesele


Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie zapytania o dostępność wyżej zaprezentowanych sal na wesele. Udzielamy odpowiedzi zarówno po otrzymaniu zapytania przez niniejszy formularz kontaktowy, jak również:

telefonicznie: 697 474 147, 663 530 447, 605 445 537

mailowo: biznes@orle-gniazdo.pl

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna