Sala konferencyjna I

42     16     14     50 m2     42

Sala konferencyjna I to sala o powszechnie niespotykanym układzie ścian. To jedyna sala konferencyjna w kształcie kwadratu w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku i prawdopodobnie jedyna w całym Beskidzie Śląskim!

Z racji jej wyjątkowości oraz niebywałej ustawności, sala cieszy się szczególnym zainteresowaniem ze strony organizatorów wydarzeń, w których duże znaczenie przywiązywane jest do układu ścian. Wśród grup, które najczęściej korzystają z sali konferencyjnej I są przede wszystkim:

  • grupy wsparcia,
  • uczestnicy warsztatów plastycznych i muzycznych,
  • osoby przygotowujące się do zawodów sportowych, w których ring jest w kształcie kwadratu lub koła,
  • artyści.

Kwadratowa sala konferencyjna w górach pomieści maksymalnie od 14 do 42 osób. Posiada jedną ścianę składającą się wyłącznie z okien, z których rozpościera się wspaniały widok na panoramę Beskidu Śląskiego. To zawsze robi największe wrażenie na uczestnikach konferencji, szkoleń, warsztatów i innych przedsięwzięć.

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP system audio z procesorem DSP mikrofony bezprzewodowe możliwy wynajem na godziny

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej