Sala konferencyjna I

42     16     14     50 m2     42

Sala konferencyjna I to sala o powszechnie niespotykanym układzie ścian. To jedyna sala konferencyjna w kształcie kwadratu w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku i prawdopodobnie jedyna w całym Beskidzie Śląskim!

Z racji jej wyjątkowości oraz niebywałej ustawności, sala cieszy się szczególnym zainteresowaniem ze strony organizatorów wydarzeń, w których duże znaczenie przywiązywane jest do układu ścian. Wśród grup, które najczęściej korzystają z sali konferencyjnej I są przede wszystkim:

  • grupy wsparcia,
  • uczestnicy warsztatów plastycznych i muzycznych,
  • osoby przygotowujące się do zawodów sportowych, w których ring jest w kształcie kwadratu lub koła,
  • artyści.

Kwadratowa sala konferencyjna w górach pomieści maksymalnie od 14 do 42 osób. Posiada jedną ścianę składającą się wyłącznie z okien, z których rozpościera się wspaniały widok na panoramę Beskidu Śląskiego. To zawsze robi największe wrażenie na uczestnikach konferencji, szkoleń, warsztatów i innych przedsięwzięć.

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP system audio z procesorem DSP mikrofony bezprzewodowe możliwy wynajem na godziny

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!

Masz otwarte zamówienie w panelu rezerwacji.