Sala konferencyjna A

427     184     56     511 m2     427

Największa sala konferencyjna w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku dysponuje 14 salami konferencyjnymi o zróżnicowanym metrażu i możliwościach organizacji różnego typu wydarzeń. Jedną z najbardziej reprezentatywnych sal obiektu jest Sala A, stanowiąca największą salę konferencyjną w Szczyrku.

Duża powierzchnia = duże możliwości

Sala konferencyjna A stanowi wydzielone przesuwnymi ścianami pomieszczenie z największej restauracji w Szczyrku - Restauracji Orle GniazdoMierzy 511 m2 powierzchni i może w każdej chwili zostać powiększone o kolejne ok. 391 m2, dając niewyobrażalne możliwości dla organizacji szkoleń, konferencji i wydarzeń, w których bierze udział liczne grono odbiorców.

W zależności od przyjętego układu krzeseł sala może pomieścić maksymalnie (przed powiększeniem jej powierzchni) od 56 do 427 uczestników!

Sala konferencyjna z wyposażeniem skrojonym na miarę 

Podobnie jak we wszystkich salach konferencyjnych Orlego Gniazda, także i w przypadku sali A, istnieje możliwość indywidualnego dopasowania sali do potrzeb organizatora. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń przekazujemy:

  • kilkaset wygodnych krzeseł,
  • okrągłe i prostokątne stoły,
  • ekrany projekcyjne,
  • rzutniki
  • i wiele, wiele innych elementów wyposażenia profesjonalnych sal konferencyjnych.

Na potrzeby przerw kawowych i obiadowych udostępniamy (w zależności od potrzeb organizatora): Restaurację Orle Gniazdo, hol widokowy, restaurację Huta Smaków lub kawiarnię widokową Bar 6. Piętro.

Sala na konferencje, szkolenia, bankiety i imprezy okolicznościowe

Sala konferencyjna A jest najchętniej wynajmowaną salą konferencyjną Orlego Gniazda przez organizatorów dużych wydarzeń, głównie konferencji i szkoleń o zasięgu międzynarodowym i krajowym oraz bankietów firmowych. 

Coraz częściej z oferty najmu sali A korzystają również osoby indywidualne, organizujące duże, kilkusetosobowe wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP klimatyzacja

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!

Masz otwarte zamówienie w panelu rezerwacji.