Sala konferencyjna A

427     184     56     511 m2     427

Największa sala konferencyjna w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku dysponuje 14 salami konferencyjnymi o zróżnicowanym metrażu i możliwościach organizacji różnego typu wydarzeń. Jedną z najbardziej reprezentatywnych sal obiektu jest Sala A, stanowiąca największą salę konferencyjną w Szczyrku.

Duża powierzchnia = duże możliwości

Sala konferencyjna A stanowi wydzielone przesuwnymi ścianami pomieszczenie z największej restauracji w Szczyrku - Restauracji Orle GniazdoMierzy 511 m2 powierzchni i może w każdej chwili zostać powiększone o kolejne ok. 391 m2, dając niewyobrażalne możliwości dla organizacji szkoleń, konferencji i wydarzeń, w których bierze udział liczne grono odbiorców.

W zależności od przyjętego układu krzeseł sala może pomieścić maksymalnie (przed powiększeniem jej powierzchni) od 56 do 427 uczestników!

Sala konferencyjna z wyposażeniem skrojonym na miarę 

Podobnie jak we wszystkich salach konferencyjnych Orlego Gniazda, także i w przypadku sali A, istnieje możliwość indywidualnego dopasowania sali do potrzeb organizatora. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń przekazujemy:

  • kilkaset wygodnych krzeseł,
  • okrągłe i prostokątne stoły,
  • ekrany projekcyjne,
  • rzutniki
  • i wiele, wiele innych elementów wyposażenia profesjonalnych sal konferencyjnych.

Na potrzeby przerw kawowych i obiadowych udostępniamy (w zależności od potrzeb organizatora): Restaurację Orle Gniazdo, hol widokowy, restaurację Huta Smaków lub kawiarnię widokową Bar 6. Piętro.

Sala na konferencje, szkolenia, bankiety i imprezy okolicznościowe

Sala konferencyjna A jest najchętniej wynajmowaną salą konferencyjną Orlego Gniazda przez organizatorów dużych wydarzeń, głównie konferencji i szkoleń o zasięgu międzynarodowym i krajowym oraz bankietów firmowych. 

Coraz częściej z oferty najmu sali A korzystają również osoby indywidualne, organizujące duże, kilkusetosobowe wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP klimatyzacja

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Sale konferencyjne za 1 zł - promocja

Promocja ograniczona czasowo

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Noclegi w Szczyrku

Tanie noclegi w Szczyrku

Jeżeli szukasz pokoi do wynajęcia w Szczyrku to koniecznie sprawdź ofertę pakietową zakwaterowania w naszym obiekcie!

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!