Sala konferencyjna C

160     78     38     140 m2     160

Sala C Orlego Gniazda to duża, klimatyzowana sala konferencyjna idealnie sprawdzająca się w przypadku organizacji wydarzeń, w których bierze udział wiele osób. Jest ustawna, dzięki czemu chętnie decydują się na jej wykorzystanie zarówno osoby prowadzące warsztaty taneczne, jak i konferencje i szkolenia.

Sala konferencyjna C zlokalizowana jest naprzeciwko stylowej klubokawiarni Retrospektywa i sali konferencyjnej D oraz w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej B, windy, klatki schodowej segmentu A oraz holu widokowego, z którego rozpościera zachwycający i niespotykany nigdzie indziej widok na panoramę Beskidu Śląskiego.

Stożkowy układ sali zachwyca organizatorów wszelkich konferencji, turniejów (w szczególności tanecznych) oraz egzaminatorów. Daje możliwość obserwowania uczestników wydarzenia z jednego punktu, podobnie z resztą w drugą stronę, kiedy to uczestnicy wydarzenia mogą w komfortowych warunkach korzystać z wiedzy i doświadczenia osób występujących na scenie.

Niniejsza klimatyzowana sala konferencyjna w Szczyrku, w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo mierzy aż 140 m2, dając możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach nawet blisko 200 uczestnikom równocześnie!

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP mikrofony bezprzewodowe klimatyzacja

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej