Sala konferencyjna C

160     78     38     140 m2     160

Sala C Orlego Gniazda to duża, klimatyzowana sala konferencyjna idealnie sprawdzająca się w przypadku organizacji wydarzeń, w których bierze udział wiele osób. Jest ustawna, dzięki czemu chętnie decydują się na jej wykorzystanie zarówno osoby prowadzące warsztaty taneczne, jak i konferencje i szkolenia.

Sala konferencyjna C zlokalizowana jest naprzeciwko stylowej klubokawiarni Retrospektywa i sali konferencyjnej D oraz w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej B, windy, klatki schodowej segmentu A oraz holu widokowego, z którego rozpościera zachwycający i niespotykany nigdzie indziej widok na panoramę Beskidu Śląskiego.

Stożkowy układ sali zachwyca organizatorów wszelkich konferencji, turniejów (w szczególności tanecznych) oraz egzaminatorów. Daje możliwość obserwowania uczestników wydarzenia z jednego punktu, podobnie z resztą w drugą stronę, kiedy to uczestnicy wydarzenia mogą w komfortowych warunkach korzystać z wiedzy i doświadczenia osób występujących na scenie.

Niniejsza klimatyzowana sala konferencyjna w Szczyrku, w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo mierzy aż 140 m2, dając możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach nawet blisko 200 uczestnikom równocześnie!

Schemat sali


Wyposażenie

rzutnik o wysokiej rozdzielczości system audio z procesorem DSP mikrofony bezprzewodowe klimatyzacja

Zapytaj o dostępność sali

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!

Masz otwarte zamówienie w panelu rezerwacji.