Przyjazd
19 czerwca 2019
Wyjazd
20 czerwca 2019

Sale konferencyjne w górach (w Szczyrku)

Jeżeli interesują Państwa sale konferencyjne w górach (w Szczyrku), to w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo - jako największym obiekcie konferencyjnym w Beskidzie Śląskim (i jednym z największych w województwie śląskim), do Państwa dyspozycji przekazujemy:

  • aż 14 odrębnych sal pod organizację konferencji, szkoleń, warsztatów, meetingów i wydarzeń o innym charakterze,
  • ponad 2200 m2 powierzchni wystawienniczej.

Wszystkie sale konferencyjne wraz z powierzchnią wystawienniczą zlokalizowane są na jednej płaszczyźnie (na jednym piętrze), dając szerokie pole do organizacji zarówno małych wydarzeń, jak i tych, które wymagają dużej powierzchni i/lub korzystania z kilku odrębnych sal o różnej powierzchni.

Co warte podkreślenia, w Orlim Gnieździe znajduje się największa sala konferencyjna w Szczyrku (511 m2 powierzchni), która pozwala na organizację dużych imprez, szkoleń i konferencji dla przeszło 400 uczestników! W wydarzeniach organizowanych w naszych salach konferencyjnych może wziąć udział równocześnie nawet 1459 osób!

Sala konferencyjna w Szczyrku o największej powierzchni

Sala konferencyjna A

427     184     56     511 m2     427

Sala A to największa sala konferencyjna w Szczyrku z klimatyzacją. Umożliwia organizację wydarzenia w komfortowych warunkach dla nawet 427 uczestników!


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut widoku dużej sali konferencyjnej w Szczyrku

Sala konferencyjna B

196     40     32     143 m2     196

Sala B to idealna sala pod organizację konferencji i szkoleń do około 200 osób. Jej przestronne wnętrze daje wiele możliwości.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł dużej klimatyzowanej sali konferencyjnej w Szczyrku

Sala konferencyjna C

160     78     38     140 m2     160

Trzecia z najbardziej pojemnych sal konferencyjnych Orlego Gniazda. Klimatyzowana sala idealnie sprawdza się zarówno na duże konferencje, jak i szkolenia, w których duże znaczenie odgrywa wolna powierzchnia.


Szczegóły Skontaktuj się

Sala konferencyjna D

46     24     20     48 m2     46

Przeciętnej wielkości sala, szczególnie chętnie wynajmowana na organizację dużych warsztatów oraz spotkania grup III sektora.


Szczegóły Skontaktuj się

Sala konferencyjna E

70     36     33     76 m2     70

Sala E to sala konferencyjna ciesząca się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród organizatorów wydarzeń w Beskidzie Śląskim.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł sali szkoleniowo-konferencyjnej w górach

Sala konferencyjna F

65     26     26     72 m2     65

Kameralna sala o przeznaczeniu konferencyjno-szkoleniowym. Świetnie sprawdza się również przy organizacji warsztatów dla małych grup.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł sali konferencyjnej podłużnej w górach

Sala konferencyjna G

79     42     38     100 m2     79

Średniej wielkości sala o układzie sprzyjającym organizacji wszelkich wydarzeń, od szkoleń, przez konferencje i turnieje, po firmowe zebrania.


Szczegóły Skontaktuj się
Wizualizacja układu kinowego krzeseł sali konferencyjnej dla 50 osób

Sala konferencyjna H

46     24     20     50 m2     46

Urokliwa sala konferencyjna w sam raz do organizacji wydarzeń do 50 uczestników.


Szczegóły Skontaktuj się
Wizualizacja układu krzeseł kwadratowej sali konferencyjnej w górach

Sala konferencyjna I

42     16     14     50 m2     42

Jedyna sala konferencyjna znajdująca się w CKiR Orle Gniazdo o układzie ścian w kształcie kwadratu. Doceniają je przede wszyscy organizatorzy i uczestnicy warsztatów i grup wsparcia oraz artyści.


Szczegóły Skontaktuj się
Wizualizacja układu krzeseł sali konferencyjnej w Szczyrku

Sala konferencyjna J

72     26     28     60 m2     72

Jedna z najczęściej wynajmowanych sal konferencyjnych w Orlim Gnieździe w Szczyrku. Korzystają z niej chętnie zarówno przedsiębiorstwa, jak i organizacje trzeciego sektora.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł sali konferencyjnej dla 10 osób w Szczyrku

Sala konferencyjna K

22     10     10     24 m2     22

Podobnie jak sala L, sala K jest najmniejszą salą konferencyjną w Orlim Gnieździe. Świetnie sprawdzi się przy organizacji kilku-, kilkunastoosobowych szkoleń.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł najmniejszej sali konferencyjnej w Szczyrku

Sala konferencyjna L

22     10     10     24 m2     22

Sala konferencyjna L, obok sali K, stanowi najmniejszą przestrzeń pod organizację konferencji, szkoleń i warsztatów w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.


Szczegóły Skontaktuj się
Rzut układu krzeseł sali konferencyjnej w kształcie prostokąta

Sala konferencyjna M

58     24     16     48 m2     58

Jedna z kilku sal konferencyjnych, którą można wynająć na godziny. Stanowi świetną alternatywę dla sal, w których obowiązuje najem całodzienny.


Szczegóły Skontaktuj się
Namiot sferyczny w Szczyrku

Namiot sferyczny

400     250     100     260 m2     400

Kompleks biznesowy Orle Gniazdo jako jedyny w Szczyrku dysponuje nowoczesnym, ogrzewanym namiotem sferycznym.


Szczegóły Skontaktuj się

Zapytaj o dostępność sal


Jeśli planują Państwo zorganizować spotkanie, konferencje, warsztaty lub inne wydarzenie w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, zapraszamy do kontaktu poprzez:

Czytaj więcej

Nota informacyjnaKonferencje w Szczyrku

Konferencje w górach cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zarówno ze strony organizatorów wydarzeń, jak i ich uczestników. I trudno się temu dziwić. W końcu konferencje zorganizowane w polskich górach, a w szczególności w Beskidach, gwarantują zarówno niezapomniane widoki, tanie pokoje, pyszne i różnorodne jedzenie oraz, co najistotniejsze dla wielu, także duże możliwości organizacji imprezy integracyjnej

Takie też są szkolenia i konferencje w Szczyrku - miejscowości położonej w samym sercu Beskidu Śląskiego. Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo posiada specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę dla organizatorów m.in. takich wydarzeń jak: konferencje, szkolenia, targi, warsztaty, meetingi, koncerty, imprezy rekreacyjne i imprezy sportowe.

13 bogato wyposażonych, różnorodnych sal konferencyjnych, ogromne zaplecze gastronomiczne, noclegowe i rekreacyjne oraz doświadczony i profesjonalny personal sprawiają, że wszelkie organizowane u nas wydarzenia są zawsze bardzo mile wspominane i rokrocznie powtarzane.Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna