Przyjazd
15 września 2019
Wyjazd
16 września 2019


Pierwsza komunia święta w Szczyrku

Pierwsza komunia święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego katolika. Dla wiernych oznacza przyjęcie po raz pierwszy Eucharystii, a po podniosłej mszy, zaproszenie zebranych Gości na uroczyste przyjęcie komunijne w restauracji lub do domu. Zwykle ograniczając sobie trudu z przygotowywaniem potraw i sprzątaniem, większość osób decyduje się na organizację uroczystego obiadu w lokalu. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych ze Szczyrku, Bielska-Białej, Żywca i okolicznych miejscowości najczęściej decydują się na organizację przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej u nas - w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo.

Lokal na komunię

Lokal na komunię

Wybór odpowiedniego lokalu na komunię świętą to podstawa. Przy podejmowaniu decyzji warto uwzględnić liczbę uczestników przyjęcia, dojazd, łatwość w znalezieniu miejsca postojowego (pojemność parkingu) oraz kompleksowość i atrakcyjność oferty.

W Orlim Gnieździe istnieje możliwość organizacji zarówno małych przyjęć pierwszokomunijnych, jak i dużych, wystawnych bankietów na kilkaset osób. Świetne położenie obiektu pomaga w szybkim dojeździe na miejsce, zaś kilka pojemnych parkingów umożliwia łatwe znalezienie miejsca postojowego zarówno pod chmurką, jak i pod dachem. Dopełnieniem tego jest szyta na miarę potrzeb i oczekiwań oferta na pierwszą komunię świętą.

Przyjęcie komunijne w restauracji

Jeżeli planują Państwo zorganizować przyjęcie komunijne w restauracji, to do Państwa dyspozycji oddajemy dwa lokale gastronomiczne.

Pierwszy z nich - Restauracja Huta Smaków, to lokal o niebanalnym, gustownym wystroju, w którym w komfortowych warunkach może celebrować wydarzenie nawet 80 osób.

Z oferty drugiego lokalu - Restauracji Orle Gniazdo, bardzo chętnie korzystają duże rodziny, gdyż sala restauracyjna może pomieścić nawet 600 osób.

Przyjęcie komunijne w restauracji
Obiad komunijny w kawiarni

Obiad komunijny w kawiarni

Na mniejsze spotkania rodzinne, w tym także pod przyjęcia komunijne, proponujemy kawiarnię widokową Bar 6. Piętro.

Stonowana aranżacja wnętrza kawiarni, w połączeniu z ogromnymi oknami, niepowtarzalnym widokiem na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego oraz profesjonalną obsługą kelnerską tworzą wspaniałe miejsce na przyjęcie komunijne do 40 uczestników.

Catering komunijny

Tradycyjny obiad na komunię w domu czy uroczysty obiad komunijny w lokalu to wybór, który spoczywa na rodzicach lub prawnych opiekunach dzieci przystępujących do pierwszej komunii.

Jesteśmy elastyczni i chętni do pomocy. Na Państwa życzenie możemy zorganizować przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu lub w namiocie sferycznym, jak również zrealizować usługę cateringową według naszego menu na komunię lub według Państwa indywidualnych preferencji.

Catering komunijny
Noclegi na komunię świętą

Noclegi na komunię świętą

Życie w różnych częściach kraju i rosnąca liczba obowiązków, sprawiają, że pierwsza komunia święta w górach to świetna okazja do rodzinnych spotkań i spędzenia ze sobą większej ilości czasu.

Organizatorzy wielokrotnie korzystają z oferty noclegów dla Gości pierwszokomunijnych właśnie w Orlim Gnieździe. Komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami, wspaniałe widoki, smaczna kuchnia i specjalne promocje to tylko kilka z wielu korzyści, które decydują o dokonywaniu rezerwacji.

Zarezerwuj lokal na przyjęcie komunijne


W celu rezerwacji lokalu na przyjęcie komunijne lub chęci uzyskania większej ilości informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna