Przyjazd
22 stycznia 2019
Wyjazd
23 stycznia 2019


Noclegi dla Gości weselnych w Szczyrku (powiat bielski)

W Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo mogą Państwo zapewnić noclegi swoim Gościom weselnym, zarówno jeżeli organizują Państwo przyjęcie w naszych salach weselnych, jak i wesele w Szczyrku, Wiśle, Bielsku-Białej, Żywcu i innych okolicznych miastach powiatu bielskiego i żywieckiego.

Wybór odpowiedniego miejsca na nocleg Gości weselnych wiąże się z wieloma czynnikami, m.in. taki jak: liczba osób przyjeznych, miejsce organizacji wesela oraz możliwości lokalu, w którym zostanie zorganizowana uroczystość. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania, tym samym gwarantując komfortowe miejsca do spania i wypoczynku dla Państwa Gości.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę noclegów.

Zakwaterowanie dla Gości weselnych

Zakwaterowanie dla Gości weselnych

Do Państwa dyspozycji oddajemy przeszło 550 miejsc noclegowych w 270 pokojach 1, 2, 3, 4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w komfortowe łóżka, prywatne łazienki, nowoczesne telewizory oraz krzesła, szafy i stoliki.

Z okien każdego pokoju rozpościera się również niepowtarzalny widok na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego. Zdecydowanie zachwycą każdego!

Wyżywienie dla Weselników

W zależności od decyzji Państwa Młodych, nocujący u nas Weselnicy mogą mieć zagwarantowane śniadanie, obiad lub kolację (także w formie grillowej, idealnie sprawdzającej się na poprawiny).

Niezależnie, Państwa Goście weselni będą mogli również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej każdego z 5 lokali gastronomicznych znajdujących się na terenie naszego obiektu.

Wyżywienie dla Weselników
Cennik noclegów dla Gości weselnych

Cennik noclegów dla Gości weselnych

Cennik noclegów dla Gości weselnych korzystających z zakwaterowania w Orlim Gnieździe ustalany jest każdrorazowo indywidualnie.

Jesteśmy elastyczni. Dostosujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań, gwarantując pełną satysfakcję nocujących u nas Gości weselnych.Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna