Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019

Jacuzzi w Szczyrku

Jacuzzi to przyjemność, na którą zasługuje każdy! Kilkunastominutowa kąpiel skutecznie obniża poziom stresu oraz działa niezwykle relaksująco. Wytwarzane w wodzie bąbelki sprzyjają oczyszczeniu organizmu i odchudzaniu, a przyjemny hydromasaż niweluje obrzęki nóg i ból ścięgien.

Jacuzzi w szczyrkowski obiekcie Orle Gniazdo rezerwowane jest idywidualnie na określoną godzinę, w cenie 50 zł/h. Rezerwacji jacuzzi należy dokonywać bezpośrednio u Recepcji: 33 81 97 300 lub recepcja@orle-gniazdo.pl

Uwaga!

Jacuzzi tymczasowo nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.

Jacuzzi dla zdrowia

Jacuzzi dla zdrowia

Kąpiel w jacuzzi wspomaga leczenie wielu dolegliwości, w szczególności tych, związanych z kręgosłupem, nadwyrężeniem mięśni, ścięgien i więzadeł oraz kontuzjami.

Hydromasaż często zalecany jest również dla osób cierpiących m.in. na syndrom przewlekłego zmęczenia, bezsenność, stwardnienie rozsiane, artretyzm i fibromialgię.

Relaks w jacuzzi

Wizyta w jacuzzi to przyjemność, na którą każdy powinien sobie pozwolić. Relaksacyjna kąpiel w jacuzzi zwiększa komfort psychiczny i pozwala oderwać się od problemów dnia codziennego. 

Hydromasaż sprzyja uwalnianiu endorfin (tzw. hormonów szczęścia), które wywołują dobre samopoczucie - a tego nigdy za wiele!

Relaks w jacuzzi


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna