Przyjazd
22 października 2019
Wyjazd
23 października 2019

Imprezy okolicznościowe w Szczyrku

Osoby, które cenią sobie profesjonalizm obsługi, zachwycające widoki na górskie szczyty, atrakcyjne ceny oraz elastyczną ofertę, bardzo chętnie organizują imprezy integracyjne w Orlim Gnieździe w Szczyrku. 

Nasze doświadczenie w połączeniu z ogromnymi możliwościami obiektu (m.in. 550 miejsc noclegowych, 5 lokali gastronomicznych, 14 sal konferencyjnych), umożliwiają organizację zarówno małych, jak i dużych imprez o charakterze mniej lub bardziej uroczystym. Są wśród nich m.in. wesela, chrzciny, imprezy pierwszokomunijne, stypy, studniówki, jubileusze oraz wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie.

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

Rokrocznie w Orlim Gnieździe organizowanych jest kilkanaście mniejszych lub większych przyjęć weselnych, jedno-, dwu-, a nawet trzy- i czterodniowych!

Nasza oferta weselna jest elastyczna - zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej.

Pierwsze komunie święte

Orle Gniazdo jest chętnie wybieranym obiektem na organizację przyjęć z okazji pierwszej komunii świętej głównie ze względu na zawsze gwarantowane pyszne, świeże i podane na czas jedzenie, wspaniałe widoki z okien oraz wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, które uprzyjemniają wspólne świętowanie.

Pierwsze komunie święte
Chrzciny

Chrzciny

Różnorodność wielkości i aranżacji lokali gastronomicznych znajdujących się w Orlim Gnieździe pozwala na organizację przyjęć z okazji chrzcin od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu osób.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie albo wydzielić, albo zarezerwować cały lokal, aby w komfortowych warunkach mogli Państwo świętować chrzest swojego dziecka.

Stypy

Śmierć bliskiej osoby to temat trudny i dobrze to rozumiemy. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji lokale, w których zorganizujemy w komfortowych warunkach i z profesjonalną obsługą stypę.

Jesteśmy w stanie praktycznie z dnia na dzień zaproponować odpowiednie menu oraz zorganizować obsługę gastronomiczną i noclegową dla uczestników stypy.

Stypy
Wieczory kawalerskie

Wieczory kawalerskie

Szczyrk to świetne miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego. W Orlim Gnieździe proponujemy wiele różnych atrakcji uprzyjemniających ostatnią huczną imprezę przed ślubem. Są wśród nich m.in.: degustacje alkoholu, loty helikopterem, kuligi, ogniska i inne równie atrakcyjne pomysły na wieczór kawalerski.

Studniówki

Zdaniem szkół i maturzystów, największe i najlepsze imprezy studniówkowe w Beskidzie Śląskim co roku organizowane są w Orlim Gnieździe w Szczyrku. 

Ogromna sala, pyszne menu, doskonała akustyka i parkiet gwarantują zawsze udaną zabawę studniówkową.

Studniówki

Szybki kontakt


Planują Państwo zorganizować imprezę okolicznościową w Orlim Gnieździe w Szczyrku? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością przedstawimy harmonogram wolnych terminów oraz atrakcyjną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna