Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019

Imprezy integracyjne

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to nie tylko największy obiekt konferencyjny w Szczyrku, ale również miejsce, w którym organizujemy imprezy integracyjne dla pracowników sektora państwowego, prywatnego i trzeciego sektora. Co roku organizowane są u nas szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, po których ich uczestnicy wspólnie spędzają czas wolny w mniej lub bardziej aktywny sposób.


Imprezy integracyjne w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo z racji tego, że jest największym obiektem wielofunkcyjnym w regionie, ma również największe możliwości i doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych.

 

Spotkania integracyjne w lokalu

Oferujemy możliwość organizacji spotkań o charakterze integracyjnym np. połączonych z degustacją alkoholi z różnych zakątków świata i indywidualnie przygotowanym menu przez naszego szefa kuchni. Spotkania te, w zależności od liczby uczestników i preferencji organizatora mogą odbyć się m.in.:

  • w Restauracji Orle Gniazdo - największej restauracji w Szczyrku,
  • w Barze 6. Piętro - kawiarni z cudownymi widokami na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego,
  • w Hucie Smaków - jednej z najlepszych restauracji w Szczyrku, 
  • w Klubokawiarni Retrospektywa - stylowym klubie z bogato zaopatrzonym drink barem, z możliwością organizacji prywatnej dyskoteki, 
  • na ogrodzonym terenie grillowym z grill barem, zadaszonymi wiatami, parasolkami i miejscem na organizację ogniska.
miejsca na imprezę integracyjną w górach

 

Loty helikopterem

Na terenie Orlego Gniazda znajduje się lądowisko dla helikopterów, które bardzo chętnie jest wykorzystywane przez naszych partnerów podczas organizacji dużych wydarzeń, np. takich jak: Festiwal Górski Wondół Challenge czy Tour de Pologne.

Na specjalne życzenie naszych Gości jesteśmy w stanie zorganizować loty helikopterem nad Szczyrkiem i innymi lokalnymi miejscowościami.

Loty helikopterem po Szczyrku, Wiśle, Ustroniu, Bielsku-Białej i Żywcu stanowią świetną okazję do podziwiania górskiej scenerii z zupełnie innej perspektywy, a jednocześnie idealny temat do rozmów podczas imprezy integracyjnej. 

lot helikopterem po szczyrku jako pomysł na imprezę integracyjną

 

Biesiada przy ognisku

Impreza firmowa w plenerze to sprawdzony pomysł na integrację na świeżym powietrzu. Co roku, bez względu na porę roku i panującą pogodę, na terenie naszego Grill Bike Baru organizowane są biesiady przy ognisku lub grillu, częstokroć z kapelą góralską lub DJ'em.

Dwie ogromne, zadaszone wiaty (każda na 200 osób), parasolki (w lecie) lub drewniane domki (w zimie), duży ogrodzony teren, miejsce pod ognisko, kociołek, znakomicie wyposażony grill bar oraz profesjonalna obsługa gastronomiczna są gwarantem udanej biesiady nawet do białego rana.

biesiada przy ognisku na świeżym powietrzu

 

Kulig góralski

Kulig w zimowej aurze, przy blasku księżyca i płonących pochodni, i jednocześnie przy wspólnym pieczeniu kiełbasek w ognisku, popijaniu grzańca i zabawie do muzyki granej na żywo przez lokalną góralską kapelę to rozrywka, która co roku pomaga wielu polskim firmom jeszcze bardziej zintegrować swój zespół.

Śnieg, którego nie brakuje zimą w Szczyrku w połączeniu z mentalnością szczyrkowskich górali oraz niesamowitymi widokami górskiej panoramy sprawiają, że każdy góralski kulig organizowany w sercu Beskidu Śląskiego jest zawsze bardzo udany.

 

Degustacja alkoholi z całego świata

Znakomicie wyposażone lokale gastronomiczne znajdujące się w naszym obiekcie wraz z profesjonalnym personelem barmańskim dają możliwość degustacji alkoholi z całego świata. Dysponujemy wieloma rodzajami alkoholi, zarówno polskiego pochodzenia, jak i z najdalszych zakątków świata. Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy również w stanie zorganizować wina, whisky i whiskey, likiery, piwa i inne alkohole, które chcieliby Państwo posmakować.

Wyślij zapytanie ofertowe


Jeśli planują Państwo zorganizować imprezę integracyjną w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, to serdecznie zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego poprzez poniższy formularz lub poprzez:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna