Przyjazd
24 maja 2018
Wyjazd
25 maja 2018

Imprezy integracyjne

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo to nie tylko największy obiekt konferencyjny w Szczyrku, ale również miejsce, w którym organizujemy imprezy integracyjne dla pracowników sektora państwowego, prywatnego i trzeciego sektora. Co roku organizowane są u nas szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, po których ich uczestnicy wspólnie spędzają czas wolny w mniej lub bardziej aktywny sposób.


Imprezy integracyjne w Szczyrku

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo z racji tego, że jest największym obiektem wielofunkcyjnym w regionie, ma również największe możliwości i doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych.

Spotkania integracyjne w lokalu

Oferujemy możliwość organizacji spotkań o charakterze integracyjnym np. połączonych z degustacją alkoholi z różnych zakątków świata i indywidualnie przygotowanym menu przez naszego szefa kuchni. Spotkania te, w zależności od liczby uczestników i preferencji organizatora mogą odbyć się m.in.:

  • w Barze 6. Piętro - kawiarni z cudownymi widokami na panoramę szczytów Beskidu Śląskiego,
  • w Hucie Smaków - jednej z najlepszych restauracji w Szczyrku, 
  • w Klubokawiarni Retrospektywa - stylowym klubie z bogato zaopatrzonym drink barem, z możliwością organizacji prywatnej dyskoteki, 
  • na ogrodzonym terenie grillowym z grill barem, zadaszonymi wiatami, parasolkami i miejscem na organizację ogniska.

Loty helikopterem

Na terenie Orlego Gniazda znajduje się lądowisko dla helikopterów, które bardzo chętnie jest wykorzystywane przez naszych partnerów podczas organizacji dużych wydarzeń, np. takich jak: Festiwal Górski Wondół Challenge czy Tour de Pologne.

Na specjalne życzenie naszych Gości jesteśmy w stanie zorganizować loty helikopterem nad Szczyrkiem i innymi lokalnymi miejscowościami.

Wyślij zapytanie ofertowe


Jeśli planują Państwo zorganizować imprezę integracyjną w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, to serdecznie zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego poprzez poniższy formularz lub poprzez:

Czytaj więcej

Nota informacyjnaNewsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna