Przyjazd
22 stycznia 2019
Wyjazd
23 stycznia 2019
Restauracja Orle Gniazdo

Majestatyczna, robiąca wrażenie, zachwycająca powierzchnią i możliwościami to zaledwie kilka przymiotników określających fenomen największej restauracji w Szczyrku i jednej z największych w Polsce - Restauracji Orle Gniazdo.

Restauracja Orle Gniazdo to równocześnie największa i najwyżej położona restauracja w Szczyrku. Znajduje się na wysokości 660 m n.p.m., na VI, najwyższym piętrze największego obiektu wielofunkcyjnego w Szczyrku - Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo.

Składa się z dwóch pomieszczeń przedzielonych ruchomą ścianą, dzięki której istnieje możliwość szybkiego wydzielenia np. części tanecznej lub konferencyjnej/szkoleniowej od części jadalnej.

Umożliwia jednoczesną gościnę dla przeszło 600 osób, czyniąc ją szczególnie pożądaną przez organizatorów dużych wydarzeń, w szczególności: konferencji, zlotów, szkoleń, turniejów tanecznych oraz imprez okolicznościowych, głównie: wesel, studniówek, firmowych bankietów i jubileuszy.

Oferta

W Restauracji Orle Gniazdo co roku odbywają się wspaniałe wydarzenia o charakterze biznesowym lub prywatnym. Z racji dużej powierzchni restauracji oraz związanych z nią wspaniałych możliwości, ta często przyjmuje charakter:

Szybki kontakt


Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna