Przyjazd
15 września 2019
Wyjazd
16 września 2019
Klubokawiarnia Retrospektywa

Klubokawiarnia Retrospektywa to najmłodszy lokal Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Jego oficjalne otwarcie nastąpiło w noc sylwestrową 2017/2018, podczas której znakomicie bawiło się w nim przeszło 100 osób. Od tego czasu cieszy się stale rosnącą popularnością wśród wszystkich, którzy kochają wystrzałową zabawę z najlepszymi DJ'ami, doskonale wyposażony drink bar, duży parkiet i wspaniałe widoki górskich szczytów roztaczające się zza majestatycznych okien.

Klubokawiarnia Retrospektywa to jedyny w swoim rodzaju klub w Szczyrku! Składa się z bogato wyposażonego baru, dużego parkietu i wielu miejsc siedzących przy okrągłych i prostokątnych stolikach.

W tygodniu daje możliwość zrelaksowania się w wygodnych fotelach, słuchając muzyki i popijając doskonałe napoje bezalkoholowe i alkoholowe. W weekendy słynie z organizacji najlepszych dyskotek i imprez okolicznościowych w regionie.

Retrospektywa jest chętnie odwiedzana zarówno przez Gości Orlego Gniazda i turystów odwiedzających Beskid Śląski, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości, w szczególności Bielska-Białej, Żywca, Wisły i Ustronia.

 

Godziny otwarcia

Lokal otwarty dla zorganizowanych grup.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 697 474 147

Oferta

Poza regularnymi wydarzeniami organizowanymi przez Orle Gniazdo (Andrzejki, Sylwester), w Retrospektywie odbywają się również imprezy zamknięte o różnym charakterze.

Są wśród nich zarówno imprezy typowo firmowe, jak np. jubileusze, bankiety, wigilie pracowniczeimprezy integracyjne, jak również imprezy organizowane przez osoby prywatne, np. urodziny i imieniny, chrzcinywesela w nowoczesnym wydaniu, studniówki i połowinki.

Szybki kontakt


Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna