Przyjazd
21 lipca 2019
Wyjazd
22 lipca 2019
Kawiarnia widokowa Bar 6. Piętro

Bar 6. Piętro jest najwyżej położoną kawiarnią w Szczyrku. Znajduje się na wysokości 660 m n.p.m., zapewniając niepowtarzalne widoki na panoramę górskich szczytów Beskidu Śląskiego, w tym na najwyższy z nich - Skrzyczne.

Swoją nazwę zawdzięcza lokalizacji, tj. szóstemu piętru największego obiektu noclegowo-konferencyjno-gastronomiczno-rekreacyjnemu w Szczyrku - Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo.

Kawiarnia Bar 6. Piętro zachwyca nie tylko wspaniałymi widokami szerzącymi się z jej dużych okien, ale również stylem w jakim została utrzymana po gruntownym remoncie w 2017 roku. Stonowane kolory, wygodne krzesła, gustowne zasłony oraz dodające charakteru grafiki zawarte w różnej wielkości ozdobnych ramkach, wraz ze znakomicie wyposażonym barem i profesjonalną obsługą kelnersko-barmańską stanowią całość, sprzyjającą kontemplacji i prowadzeniu rozmów na najwyższym poziomie.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela: 9:00 - 20:00

 

Oferta

Bar 6. Piętro jest czynny zarówno dla Gości korzystających z oferty noclegowej i konferencyjnej CKiR Orle Gniazdo, jak również dla mieszkańców lokalnych miejscowości i turystów korzystających z atrakcji turystycznych w Szczyrku.

Szczyrkowska kawiarnia Bar 6. Piętro jest również miejscem bardzo chętnie rezerwowanym na wyłączność m.in. pod organizację takich eventów jak:

Szybki kontakt


Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna