Grill Bike Bar

Grill Bike Bar (wcześniej ogródek grillowy Orlego Gniazda) stanowi z dużą dozą pewności największy, ogrodzony teren do relaksu i biesiadowania na świeżym powietrzu w Beskidzie Śląskim.Latem otwarty jest dla wszystkich Gości obiektu oraz mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk. Jesienną i zimową porą chętnie rezerwowany jest na imprezy integracyjne przy ognisku i grillu oraz firmowe spotkania wigilijne z góralską muzyką.

Wspaniale wyposażony grill bar, miejsce na ognisko, dwie ogromne zadaszone wiaty (każda na ok. 150 osób) oraz parasolki ze stołami barowymi i leżaki (w okresie letnim) lub kilka mniejszych kilkuosobowych wiat (w okresie zimowym) wraz z dużym, ogrodzonym terenem rekreacyjnym stanowią Grill Bike Bar.

Jest to jeden z największych ogrodzonych terenów do wspólnego biesiadowania i mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku w całym Beskidzie Śląskim.

W lecie poza parasolkami ze stołami barowymi czynny jest grill bar, w którym serwowane są pyszne dania z grilla oraz zimne piwo. Ponadto otwarty jest również zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą. Są leżaki, miejsce na rozłożenie koca oraz są też atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym m.in.:

Zimową porą teren grillowy nieco zmienia swój charakter, zapewniając inne rozrywki Gościom obiektu. Często organizujemy na nim wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku wraz z muzyką na żywo serwowaną przez góralską kapelę, targi świąteczne oraz krótkoterminowe eventy.

 Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa Grill Bike Baru

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek: 10:00-17:00
Piątek - Sobota: 10:00-19:00
Niedziela: 10:00-17:00

 

Zapraszamy do dokonywania zamówień na wynos i na dowóz: 605 060 488

Szybki kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


W
Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Zamawiaj jedzenie na dowóz i wynos prosto z Sun'Snow - szczyrkowskiej restauracji dla aktywnych!

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!