Grill Bike Bar

Grill Bike Bar (wcześniej ogródek grillowy Orlego Gniazda) stanowi z dużą dozą pewności największy, ogrodzony teren do relaksu i biesiadowania na świeżym powietrzu w Beskidzie Śląskim.Latem otwarty jest dla wszystkich Gości obiektu oraz mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk. Jesienną i zimową porą chętnie rezerwowany jest na imprezy integracyjne przy ognisku i grillu oraz firmowe spotkania wigilijne z góralską muzyką.

Wspaniale wyposażony grill bar, miejsce na ognisko, dwie ogromne zadaszone wiaty (każda na ok. 150 osób) oraz parasolki ze stołami barowymi i leżaki (w okresie letnim) lub kilka mniejszych kilkuosobowych wiat (w okresie zimowym) wraz z dużym, ogrodzonym terenem rekreacyjnym stanowią Grill Bike Bar.

Jest to jeden z największych ogrodzonych terenów do wspólnego biesiadowania i mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku w całym Beskidzie Śląskim.

W lecie poza parasolkami ze stołami barowymi czynny jest grill bar, w którym serwowane są pyszne dania z grilla oraz zimne piwo. Ponadto otwarty jest również zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą. Są leżaki, miejsce na rozłożenie koca oraz są też atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym m.in.:

Zimową porą teren grillowy nieco zmienia swój charakter, zapewniając inne rozrywki Gościom obiektu. Często organizujemy na nim wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku wraz z muzyką na żywo serwowaną przez góralską kapelę, targi świąteczne oraz krótkoterminowe eventy.

 Więcej informacji: Oficjalna strona internetowa Grill Bike Baru

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek: 10:00-17:00
Piątek - Sobota: 10:00-19:00
Niedziela: 10:00-17:00

 

Zapraszamy do dokonywania zamówień na wynos i na dowóz: 605 060 488

Szybki kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania

Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Nota informacyjna

Czytaj więcej


W
Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos!

Pyszne jedzenie na dowóz i wynos w Szczyrku

Zamawiaj jedzenie na dowóz i wynos prosto z Sun'Snow - szczyrkowskiej restauracji dla aktywnych!

Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!

Masz otwarte zamówienie w panelu rezerwacji.