Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019
Grill Bike Bar

Grill Bike Bar (wcześniej ogródek grillowy Orlego Gniazda) stanowi z dużą dozą pewności największy, ogrodzony teren do relaksu i biesiadowania na świeżym powietrzu w Beskidzie Śląskim.

Latem otwarty jest dla wszystkich Gości obiektu oraz mieszkańców i turystów odwiedzających Szczyrk. Jesienną i zimową porą chętnie rezerwowany jest na imprezy integracyjne przy ognisku i grillu oraz firmowe spotkania wigilijne z góralską muzyką.

Wspaniale wyposażony grill bar, miejsce na ognisko, dwie ogromne zadaszone wiaty (każda na ok. 150 osób) oraz parasolki ze stołami barowymi i leżaki (w okresie letnim) lub kilka mniejszych kilkuosobowych wiat (w okresie zimowym) wraz z dużym, ogrodzonym terenem rekreacyjnym stanowią Grill Bike Bar.

Jest to jeden z największych ogrodzonych terenów do wspólnego biesiadowania i mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku w całym Beskidzie Śląskim.

W lecie poza parasolkami ze stołami barowymi czynny jest grill bar, w którym serwowane są pyszne dania z grilla oraz zimne piwo. Ponadto otwarty jest również zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą. Są leżaki, miejsce na rozłożenie koca oraz są też atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym m.in.:

  • "Tygrysek" - dmuchany zamek,
  • piaskownica ze zjeżdżalnią,
  • szachownica z dużymi, wolnostojącymi szachami,
  • automaty do gier, w tym m.in. cieszący się dużą popularnością air-hockey.

Zimową porą teren grillowy nieco zmienia swój charakter, zapewniając inne rozrywki Gościom obiektu. Często organizujemy na nim wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku wraz z muzyką na żywo serwowaną przez góralską kapelę, targi świąteczne oraz krótkoterminowe eventy.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek: 10:00-20:00

Piątek - Sobota: 10:00-22:00

Niedziela: 10:00-20:00  

Istnieje możliwość rezerwacji lokalu dla zorganizowanych grup

Godziny otwarcia basenu z ratownikiem dostępne są na stronie: Basen w Szczyrku

Oferta

Teren grillowy Orlego Gniazda to wspaniałe miejsce pod organizację różnego rodzaju eventów. 

Wśród tych, z których najczęściej korzystają organizatorzy mniejszych lub większych wydarzeń są m.in.:

Szybki kontakt


Jeśli planują Państwo zarezerwować stolik, zorganizować przyjęcie lub imprezę firmową w lokalu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna