zdjecie_sekcja_74_1506324491.jpg

Gastronomia w Szczyrku

Do dyspozycji Gości oddajemy przestronną Restaurację Główną, która jednorazowo może ugościć nawet 600 osób oraz Hutę Smaków, gdzie serwujemy dania a'la carte specjalnie skomponowane przez naszego Szefa Kuchni. Tutaj możecie Państwo rozkoszować się potrawami regionalnymi przygotowanymi przez naszych doskonałych kucharzy, dzięki znaczenie słów "gastronomia w Szczyrku" nabiera zupełnie nowego, pozytywnego znaczenia.

zdjecie_sekcja_105_1506324854.jpg

Bar 6. piętro i Retrospektywa

Ofertę gastronomiczną CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku uzupełnia klubokawiarnia Retrospektywa oraz nowo otwarta kawiarnia Bar 6. Piętro, w którym nasi barmani i bariści serwują napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Nasze wykwintne menu zaspokoi gusta wszystkich smakoszy, a elegancka stylistyka wnętrza i widoki na panoramę Beskidów zachwycą każdego z klientów.

zdjecie_sekcja_110_1506324226.jpg

Punkty gastronomiczne

Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich punktów gastronomicznych Orlego Gniazda. Do dyspozycji Gości są:

  • Restauracja Orle Gniazdo,
  • Huta Smaków (restauracja z daniami a'la carte),
  • Bar 6. Piętro (kawiarnia widokowa),
  • Retrospektywa (klubokawiarnia),
  • Grill Bar z ogródkiem.

zdjecie_sekcja_111_1506323563.jpg

Wesele w Szczyrku

Malownicze położenie naszego obiektu sprawi, że wesele w Szczyrku z pewnością będzie udane. Sala weselna, wyśmienity catering, profesjonalna obsługa z doradcą weselnym sprawią, że dzień przyjęcia weselnego będzie niezapomniany dla Pary Młodej i gości weselnych. Na życzenie Państwa Młodych zadbamy o komfortowe noclegi w Szczyrku (na miejscu dysponujemy ponad 550 miejscami noclegowymi), obsługę muzyczną, kamerzystów i fotografa, barmana, przystrojenie sali i wszystko inne, czego Państwo zapragną.

Jesteśmy elastyczni. Nasza oferta obejmuje organizację zarówno taniego wesela w Szczyrku (od 90 zł/os.) i wesela all inclusive (od 269 zł/os.).

Ceremonię zawarcia małżeństwa warto uczcić huczną, wspólną zabawą w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wesele w górach, jakie zorganizujemy dla Państwa w naszej specjalnie przygotowanej do tego sali, to świetny sposób na to, by ten obfitujący w wiele pięknych chwil bardzo ważny dzień pozostał w Państwa pamięci do końca życia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania właśnie z naszej oferty.

Oferujemy:

  • Obiekt dla ponad 550 osób z najpiękniejszym w Polsce widokiem na Skrzyczne.
  • Restaurację o niepowtarzalnym nastroju.
  • Naszego Szefa Kuchni, który przygotował propozycje menu do wyboru. Proszę pamiętać, że każde menu omawiamy z naszym klientem dopasowując je indywidualnie.
  • Jeśli chodzi o dodatkowe usługi – polecamy Państwu naszych podwykonawców, ale to do Państwa należy ostateczny wybór – dekoracji, kwiatów, oprawy muzycznej i fotograficznej (www.szymonprzybylkafoto.pl) my służymy radą i pomocą.
  • Miłą i profesjonalną obsługę.


Przyjęcie weselne jednodniowe oferujemy już od 90 zł/osoba (kliknij po szczegóły). Zapraszamy do sprawdzenia również innych naszych pakietów:


Wszelkie sprawy dotyczące przyjęcia weselnego, prosimy uzgadniać z działem sprzedaży:

tel.: +48 33 81 97 600
e-mail: orle@orle-gniazdo.pl

zdjecie_sekcja_109_1506326516.jpg

Przyjęcia okolicznościowe

CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku, ze względu na bogate zaplecze gastronomiczne, profesjonalną obsługę i świetną lokalizację, jest również idealnym miejscem na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia okolicznościowego.

Każdego miesiąca organizujemy m.in. takie przyjęcia okolicznościowe jak: spotkania integracyjne, bankiety, bale, jubileusze, wesela, cywilne ceremonie ślubne, pierwsze komunie święte, stypy oraz biesiady regionalne w plenerze.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno wypoczynku grupowego, jak i indywidualnego, dzięki czemu organizacja przyjęć okolicznościowych dla małych i dużych grup nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Nasza baza noclegowa obejmuje ponad 550 miejsc w pokojach z własnymi łazienkami i TV. Jesteśmy największym obiektem oferującym sale konferencyjne i noclegi w Szczyrku wraz z wyżywieniem.

Ze względu na rozmiar naszego obiektu jesteśmy w stanie organizować nawet 20 imprez równocześnie.


W przypadku chęci organizacji przyjęcia okolicznościowego w naszym obiekcie serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży:

tel.: +48 33 81 97 600 lub +48 33 81 97 796 lub +48 33 81 97 798

e-mail: orlegniazdo@orle-gniazdo.pl

zdjecie_sekcja_115_1508311466.jpg

Studniówka w górach

W Szczyrku jest wiele miejsc, w których można zorganizować studniówkę. Pośród nich jest jednak obiekt, którego sala na studniówkę jest wyjątkowa i w którym każdy bal studniówkowy pozwala hucznie wejść w dorosłe życie, rozpoczynając studniowy okres przygotowań do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu.

Oferta studniówkowa Orlego Gniazda w Szczyrku obejmuje świetną zabawę dla nawet 600 osób, wykwintne menu studniówkowe, profesjonalny serwis kelnerski oraz gwarancję niezapomnianych widoków z hallu przy restauracji.

W celu rezerwacji terminu studniówki lub chęci uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży:

tel.: +48 33 81 97 600 lub +48 33 81 97 796 lub +48 33 81 97 798

e-mail: orlegniazdo@orle-gniazdo.pl

zdjecie_sekcja_114_1507881913.jpg

Praca w Szczyrku

Svg Vector Icons : https://www.onlinewebfonts.com/icon