Przyjazd
16 września 2019
Wyjazd
17 września 2019

Gabinet fizjoterapii i masażu w Szczyrku

Fizjoterapia QUALITY to jedyny profesjonalny gabinet fizjoterapii i masażu w Szczyrku, i jeden z najbardziej znanych i cenionych w całym Beskidzie Śląskim. Prowadzony jest przez Janusza Falkowskiego, doświadczonego magistra rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem w Polsce i za granicą oraz Grzegorza Główkę, masażystę z wieloletnim stażem.

Bogata gama usług świadczonych w gabinecie pomaga przezwyciężyć m.in. problemy z bólami kręgosłupa, urazy i problemy chroniczne, bóle głowy i migreny, urazy mięśni i stawów, problemy z przemianą materii, wzdęciami, zgagą, problemami jamy brzusznej, problemy z vertigo związane z uchem wewnętrznym oraz choroby wieku podeszłego.

Gabinet Fizjoterapia QUALITY znajduje się na IV piętrze Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w pokojach od 401 do 403 włącznie.


Zabiegi rehabilitacyjne

Gabinet fizjoterapii i masażu Fizjoterapia QUALITY świadczy profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne z grupy zabiegów kinezyterapii, fizykoterapii, światłolecznictwa, masaży, hydroterapii oraz balneoterapii. Dodatkowo umożliwia skorzystanie z sauny suchej i sauny alpejskiej. Doświadczony personel gabinetu gwarantuje wykonywanie zabiegów bezpiecznie i na najwyższym, światowym poziomie.

Aby zapoznać się z listą świadczonych zabiegów oraz ich cennikiem należy kliknąć w poniższe kafelki (obrazki) przypisane do danej grupy zabiegów.

Hydroterapia

Masaże

Sauna

Kinezyterapia

Fizykoterapia

Światłolecznictwo


Godziny otwarcia

Godziny pracy gabinetu rehabilitacyjnego

 

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 15:00

Istnieje możliwość skorzystania z usług gabinetu fizjoterapii i masażu w godzinach późniejszych w ciągu tygodnia roboczego oraz w soboty i niedziele, po wcześniejszej rezerwacji terminu.


Kontakt

Gabinet fizjoterapii i masażu Fizjoterapia QUALITY zlokalizowany jest w:

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
ul. Wrzosowa 28a, pok. 401-403 (IV piętro)
43-370 Szczyrk

Telefon: 511 772 925 (Grzegorz Główka)

 Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna