Przyjazd
22 października 2019
Wyjazd
23 października 2019

Dzień nauczyciela w górach

Przed kolejnym rokiem pełnym pracy z uczniami, zdecydowanie warto zrelaksować się i nabrać sił. Najlepszym do tego miejscem są góry, a precyzyjniej Beskid Śląski. Piękna górska panorama, czyste powietrze i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu to główne cechy charakteryzujące Szczyrk. Tu właśnie pragniemy Państwa serdecznie zaprosić.

Dzień nauczyciela w górach to propozycja skierowana do Grona Pedagogicznego, nie tylko do dyrektorów placówek oświatowych, ale również i do samych nauczycieli zainteresowanych świętowaniem w swoim gronie tego wyjątkowego dnia.

Czekają na Państwa komfortowe noclegi z prywatnymi łazienkami i niepowtarzalnym widokiem na górskie szczyty oraz wiele możliwości mniej lub bardziej aktywnego spędzania czasu wolnego.

Najlepsze miejsce dla Nauczycieli

Najlepsze miejsce dla Nauczycieli

W Orlim Gnieździe co roku gościmy ponad 200 zorganizowanych grup, ceniących naszą elastyczność, gwarancję profesjonalnej obsługi oraz możliwości obiektu.

Do Państwa dyspozycji wydelegujemy najlepszych członków zespołu, którzy zadbają o komfort wypoczynku pośród 270 pokoi z łazienkami, najwyższych lotów obsługę gastronomiczną w każdym z naszych 5 lokali oraz dopasowanie każdej z 14. sal konferencyjnych do indywidualnych potrzeb organizatora.

Zorganizujemy DJ'a lub zespół muzyczny, ognisko z kapelą góralską, pokaz filmów, turniej w piłkarzyki, a nawet lot helikopterem. Zaproponujemy wiele różnych form spędzenia wolnego czasu i zadbamy o ich właściwą realizację. 

Dostosujemy ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb, udowadniając, że jesteśmy właściwym miejscem na organizację wyjazdowego Dnia Nauczyciela.

Oferta na Dzień Nauczyciela 2019

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej oraz do sprawdzenia oferty na organizację Dnia Nauczyciela w 2019 roku.

Zapraszamy również do kontaktu z Działem Sprzedaży w celu sprawdzenia dostępności obiektu w wybranym przez Państwa terminie.

Oferta na Dzień Nauczyciela 2019

Poproś o ofertę na Dzień Nauczyciela


W celu uzyskania oferty na Dzień Nauczyciela, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna