Przyjazd
24 kwietnia 2019
Wyjazd
25 kwietnia 2019

Darmowy skibus w Szczyrku w sezonie 2018/2019

Podobnie jak w latach poprzednich, także i w tym sezonie zimowym, po Szczyrku będą kursować bezpłatne skibusy (autobusy). Mogą z nich korzystać zarówno narciarze i snowboardziści, jak i osoby bez sprzętu narciarskiego oraz Szczyrkowianie. 

W sezonie zimowym 2018/2019 darmowe skibusy będą kursować w Szczyrku po 3 trasach:

  • trasa niebieska: Skalite - Solisko - Skalite (w terminie od 22.12.2018 do 31.03.2019)
  • trasa pomarańczowa: Skocznia - Beskid Arena - punkt końcowy A (w terminie od 25.12.2018 do 24.02.2019)
  • trasa zielona: Skalite - Solisko przez Biłą - Skalite (w terminie od 22.12.2018 do 31.03.2019)

Na trasie koloru zielonego kursuje autobus PKS na odcinku Bielsko-Biała - Solisko przez Szczyrk Biła - Bielsko-Biała. Na terenie miasta Szczyrk w tegorocznym sezonie będzie pełnić rolę bezpłatnego skibusa. Poza miastem obowiązuje odpłatność za przejazd.

Dojazd do stoków narciarskich w Szczyrku

Goście Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku, którzy korzystają z oferty noclegowej obiektu oraz zakupią w nim szczyrkowski skipass upoważniający do szusowania po stokach Beskid Sport Areny, Szczyrkowskiego i COSu, mogą liczyć na bezpłatny transfer spod CKiR Orle Gniazdo na stoki i z powrotem.

Autobus wyjeżdzą spod obiektu o godz: 8:30 i wraca o godz: 15:00

Więcej informacji u recepcji obiektu: recepcja@orle-gniazdo.pl lub 33 81 97 300.

Mapa przystanków i tras skibusów w Szczyrku

Rozkład jazdy darmowych autobusów w Szczyrku 2018/2019

Aktualny rozkład jazdy skibusów w Szczyrku

1. Rozkład NIEBIESKIEJ linii autobusowej (Skalite - Solisko - Skalite)

2. Rozkład POMARAŃCZOWEJ linii autobusowej (Skocznia - Beskid Arena - Punkt końcowy)

3. Rozkład ZIELONEJ linii autobusowej (Skalite - Solisko przez Szczyrk Biła - Skalite)

 

Rozkład jazdy darmowego skibusu LINII NIEBIESKIEJ w Szczyrku w sezonie zimowym 2018/2019

Linia autobusowa:- Skalite
- Solisko
- Skalite
Kursuje w terminie: od 22.12.2018
do 31.03.2019
Numer przystankuGodziny odjazdu
1Skalite
7:45, 8:00, 8:15, 8:30, 8:45, 9:00, 9:15, 9:30, 9:45, 10:00, 10:15, 10:30, 10:45, 11:00, 11:30, 12:15, 12:45, 13:15, 13:45, 14:00, 14:40, 15:00, 15:15, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:40, 21:00
2Skocznia
7:46, 8:01, 8:16, 8:31, 8:46, 9:01, 9:16, 9:31, 9:46, 10:01, 10:16, 10:31, 10:46, 11:01, 11:31, 12:16, 12:46, 13:16, 13:46, 14:01, 14:41, 15:01, 15:16, 15:31, 16:01, 16:31, 17:01, 17:41, 21:01
3Centrum
7:48, 8:03, 8:18, 8:33, 8:48, 9:03, 9:18, 9:33, 9:48, 10:03, 10:18, 10:33, 10:48, 11:03, 11:33, 12:18, 12:48, 13:18, 13:48, 14:03, 14:43, 15:03, 15:18, 15:33, 16:03, 16:33, 17:03, 17:43, 21:03
14Nowy Kościół
7:49, 8:04, 8:19, 8:34, 8:49, 9:04, 9:19, 9:34, 9:49, 10:04, 10:19, 10:34, 10:49, 11:04, 11:34, 12:19, 12:49, 13:19, 13:49, 14:04, 14:44, 15:04, 15:19, 15:34, 16:04, 16:34, 17:04, 17:44, 21:04
15Remiza
7:50, 8:05, 8:20, 8:35, 8:50, 9:05, 9:20, 9:35, 9:50, 10:05, 10:20, 10:35, 10:50, 11:05, 11:35, 12:20, 12:50, 13:20, 13:50, 14:05, 14:45, 15:05, 15:20, 15:35, 16:05, 16:35, 17:05, 17:45, 21:05
16Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
7:52, 8:07, 8:22, 8:37, 8:52, 9:07, 9:22, 9:37, 9:52, 10:07, 10:22, 10:37, 10:52, 11:07, 11:37, 12:22, 12:52, 13:22, 13:52, 14:07, 14:47, 15:07, 15:22, 15:37, 16:07, 16:37, 17:07, 17:47, 21:07
17Wodospad
7:55, 8:10, 8:25, 8:40, 8:55, 9:10, 9:25, 9:40, 9:55, 10:10, 10:25, 10:40, 10:55, 11:10, 11:40, 12:25, 12:55, 13:25, 13:55, 14:10, 14:50, 15:10, 15:25, 15:40, 16:10, 16:40, 17:10, 17:50, 21:10
18Widokowa
7:56, 8:11, 8:26, 8:41, 8:56, 9:11, 9:26, 9:41, 9:56, 10:11, 10:26, 10:41, 10:56, 11:11, 11:41, 12:26, 12:56, 13:26, 13:56, 14:11, 14:51, 15:11, 15:26, 15:41, 16:11, 16:41, 17:11, 17:51, 21:11
19Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
7:57, 8:12, 8:27, 8:42, 8:57, 9:12, 9:27, 9:42, 9:57, 10:12, 10:27, 10:42, 10:57, 11:12, 11:42, 12:27, 12:57, 13:27, 13:57, 14:12, 14:52, 15:12, 15:27, 15:42, 16:12, 16:42, 17:12, 17:52, 21:12
20Pod Grapą
8:00, 8:15, 8:30, 8:45, 9:00, 9:15, 9:30, 9:45, 10:00, 10:15, 10:30, 10:45, 11:00, 11:15, 11:45, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:15, 14:55, 15:15, 15:30, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15, 17:55, 21:15
21Solisko
(Szczyrk Mountain Resort)
8:05, 8:20, 8:35, 8:50, 9:05, 9:20, 9:35, 9:50, 10:05, 10:20, 10:35, 10:50, 11:05, 11:20, 11:50, 12:35, 13:05, 13:35, 14:05, 14:20, 15:00, 15:20, 15:35, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18:00, 21:20
22Pod Grapą
8:08, 8:23, 8:38, 8:53, 9:08, 9:23, 9:38, 9:53, 10:08, 10:23, 10:38, 10:53, 11:08, 11:23, 11:53, 12:38, 13:03, 13:38, 14:03, 14:23, 15:03, 15:23, 15:38, 15:53, 16:23, 16:53, 17:23, 18:03, 21:23
23Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
8:11, 8:26, 8:41, 8:56, 9:11, 9:26, 9:41, 9:56, 10:11, 10:26, 10:41, 10:56, 11:11, 11:26, 11:56, 12:41, 13:06, 13:41, 14:06, 14:26, 15:06, 15:26, 15:41, 15:56, 16:26, 16:56, 17:26, 18:06, 21:26
24Widokowa
8:12, 8:27, 8:42, 8:57, 9:12, 9:27, 9:42, 9:57, 10:12, 10:27, 10:42, 10:57, 11:12, 11:27, 11:57, 12:42, 13:07, 13:42, 14:07, 14:27, 15:07, 15:27, 15:42, 15:57, 16:27, 16:57, 17:27, 18:07, 21:27
25Wodospad
8:13, 8:28, 8:43, 8:58, 9:13, 9:28, 9:43, 9:58, 10:13, 10:28, 10:43, 10:58, 11:13, 11:28, 11:58, 12:43, 13:08, 13:43, 14:08, 14:28, 15:08, 15:28, 15:43, 15:58, 16:28, 16:58, 17:28, 18:08, 21:28
26Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
8:16, 8:31, 8:46, 9:01, 9:16, 9:31, 9:46, 10:01, 10:16, 10:31, 10:46, 11:01, 11:16, 11:31, 12:01, 12:46, 13:11, 13:46, 14:11, 14:31, 15:11, 15:31, 15:46, 16:01, 16:31, 17:01, 17:31, 18:11, 21:31
27Remiza
8:18, 8:33, 8:48, 9:03, 9:18, 9:33, 9:48, 10:03, 10:18, 10:33, 10:48, 11:03, 11:18, 11:33, 12:03, 12:48, 13:13, 13:48, 14:13, 14:33, 15:13, 15:33, 15:48, 16:03, 16:33, 17:03, 17:33, 18:13, 21:33
28Nowy Kościół
8:19, 8:34, 8:49, 9:04, 9:19, 9:34, 9:49, 10:04, 10:19, 10:34, 10:49, 11:04, 11:19, 11:34, 12:04, 12:49, 13:14, 13:49, 14:14, 14:34, 15:14, 15:34, 15:49, 16:04, 16:34, 17:04, 17:34, 18:14, 21:34
29Centrum
8:20, 8:35, 8:50, 9:05, 9:20, 9:35, 9:50, 10:05, 10:20, 10:35, 10:50, 11:05, 11:20, 11:35, 12:05, 12:50, 13:15, 13:50, 14:15, 14:35, 15:15, 15:35, 15:50, 16:05, 16:35, 17:05, 17:35, 18:15, 21:35
30Skocznia
8:22, 8:37, 8:52, 9:07, 9:22, 9:37, 9:52, 10:07, 10:22, 10:37, 10:52, 11:07, 11:22, 11:37, 12:07, 12:52, 13:17, 13:52, 14:17, 14:37, 15:17, 15:37, 15:52, 16:07, 16:37, 17:07, 17:37, 18:17, 21:37
31Skalite
8:23, 8:38, 8:53, 9:08, 9:23, 9:38, 9:53, 10:08, 10:23, 10:38, 10:53, 11:08, 11:23, 11:38, 12:08, 12:53, 13:18, 13:53, 14:18, 14:38, 15:18, 15:38, 15:53, 16:08, 16:38, 17:08, 17:38, 18:18, 21:38

 

Rozkład jazdy darmowego skibusu LINII POMARAŃCZOWEJ w Szczyrku w sezonie zimowym 2018/2019

Linia autobusowa:- Skocznia
- Beskid Arena
- Punkt końcowy
Kursuje w terminie: od 25.12.2018
do 24.02.2019
Numer przystankuGodziny odjazdu
2Skocznia
9:00, 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 17:30, 21:00
3Centrum
9:02, 9:32, 10:02, 10:32, 11:02, 11:32, 12:02, 14:02, 15:02, 16:02, 17:02, 17:32, 21:02
4Beskidek
9:04, 9:34, 10:04, 10:34, 11:04, 11:34, 12:04, 14:04, 15:04, 16:04, 17:04, 17:34, 21:04
5Pod Zagroniem
9:05, 9:35, 10:05, 10:35, 11:05, 11:35, 12:05, 14:05, 15:05, 16:05, 17:05, 17:35, 21:05
6Pod Stromą
9:07, 9:37, 10:07, 10:37, 11:07, 11:37, 12:07, 14:07, 15:07, 16:07, 17:07, 17:37, 21:07
7Przedszkole
9:08, 9:38, 10:08, 10:38, 11:08, 11:38, 12:08, 14:08, 15:08, 16:08, 17:08, 17:38, 21:08
8Biła Pętla
9:09, 9:39, 10:09, 10:39, 11:09, 11:39, 12:09, 14:09, 15:09, 16:09, 17:09, 17:39, 21:09
9Beskid Arena
(Beskid Sport Arena)
9:15, 9:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15, 14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 17:45, 21:15
10Przedszkole
9:16, 9:46, 10:16, 10:46, 11:16, 11:46, 12:16, 14:16, 15:16, 16:16, 17:16, 17:46, 21:16
11Pod Stromą
9:17, 9:47, 10:17, 10:47, 11:17, 11:47, 12:17, 14:17, 15:17, 16:17, 17:17, 17:47, 21:17
12Pod Zagroniem
9:19, 9:49, 10:19, 10:49, 11:19, 11:49, 12:19, 14:19, 15:19, 16:19, 17:19, 17:49, 21:19
13Beskidek
9:20, 9:50, 10:20, 10:50, 11:20, 11:50, 12:20, 14:20, 15:20, 16:20, 17:20, 17:50, 21:20
29Centrum
9:22, 9:52, 10:22, 10:52, 11:22, 11:52, 12:22, 14:22, 15:22, 16:22, 17:22, 17:52, 21:22
APrzystanek końcowy

 

Rozkład jazdy darmowego skibusu LINII ZIELONEJ w Szczyrku w sezonie zimowym 2018/2019

Rozkład zostanie uzupełniony, gdy tylko otrzymamy potwierdzenie godzin odjazdów autobusów.

Linia autobusowa:- Skalite
- Szczyrk Biła
- Solisko

- Skalite
Kursuje w terminie: od 22.12.2018
do 31.03.2019
Numer przystankuGodziny odjazdu
1Skalite
2Skocznia
3Centrum
4Beskidek
6Pod Stromą
7Przedszkole
8Biła Pętla
9Beskid Arena
(Beskid Sport Arena)
10Przedszkole
11Pod Stromą
13Beskidek
14Nowy Kościół
15Remiza
16Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
17Wodospad
18Widokowa
19Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
20Pod Grapą
21Solisko
(Szczyrk Mountain Resort)
22Pod Grapą
23Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
24Widokowa
25Wodospad
26Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
27Remiza
28Nowy Kościół
29Centrum
30Skocznia 
31Skalite

 

Możliwość przesiadki na inną linię szczyrkowskiego skibusa w sezonie zimowym 2018/2019

Pełny widok dostępny wyłącznie dla użytkowników korzystających z PC.

Linie autobusowe:- Skalite
- Solisko
- Skalite
- Skocznia
- Beskid Arena
- Punkt końcowy
- Skalite
- Solisko przez Szczyrk Biła
- Skalite
Kursuje w terminie: od 22.12.2018
do 31.03.2019
od 25.12.2018
do 24.02.2019
od 22.12.2018
do 31.03.2019
Nr przystankuNazwy przystanków autobusowych (+ możliwość przesiadki na inną linię)
1Skalite Skalite
2SkoczniaSkoczniaSkocznia
3CentrumCentrumCentrum
4 BeskidekBeskidek
5 Pod Zagroniem 
6 Pod StromąPod Stromą
7 PrzedszkolePrzedszkole
8 Biła PętlaBiła Pętla
9 Beskid Arena
(Beskid Sport Arena)
Beskid Arena
(Beskid Sport Arena)
10 PrzedszkolePrzedszkole
11 Pod StromąPod Stromą
12 Pod Zagroniem 
13 BeskidekBeskidek
14Nowy Kościół Nowy Kościół
15Remiza Remiza
16Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
 Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
17Wodospad Wodospad
18Widokowa Widokowa
19Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
 Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
20Pod Grapą Pod Grapą
21Solisko
(Szczyrk Mountain Resort)
 Solisko
(Szczyrk Mountain Resort)
22Pod Grapą Pod Grapą
23Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
 Gondola
(Szczyrk Mountain Resort)
24Widokowa Widokowa
25Wodospad Wodospad
26Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
 Skrzyczne
(COS Skrzyczne)
27Remiza Remiza
28Nowy Kościół Nowy Kościół
29CentrumCentrumCentrum
A Przystanek końcowy 
30Skocznia Skocznia 
31Skalite Skalite



Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna