Przyjazd
22 października 2019
Wyjazd
23 października 2019

Chrzciny w Szczyrku

Chrzciny w Szczyrku to wydarzenie, które można zorganizować w kilku zachwycających i niepowtarzalnych obiektach sakralnych w mieście, m.in. w Sanktuarium Matki Bożej (tzw. "Na Górce") czy Sanktuarium św. Jakuba Apostoła. Natomiast na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego warto zaprosić Gości do obiektu, który specjalizuje się w tego typu eventach. W Beskidzie Śląskim jest to Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.

Profesjonalna organizacja chrzcin

Profesjonalna organizacja chrzcin

Chrzest święty to ważne wydarzenie w życiu całej rodziny, które warto celebrować w wyjątkowym miejscu. Nasza profesjonalna kadra zadba o wszystko, by organizacja chrzcin dziecka była na najwyższym poziomie, a ten wspaniały dzień kojarzył się wyłącznie z pozytywnymi emocjami.

Menu na chrzciny

Menu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka zwykle obejmuje uroczysty obiad, deser z kawą i herbatą oraz zimną płytę w jednym z pięciu lokali gastronomicznych znajdujących się na terenie naszego obiektu.

Z przyjemnością również przygotujemy dania według indywidualnych wskazówek oraz na Państwa życzenie zarezerwujemy u nas noclegi dla Gości.

Menu na chrzciny

Rezerwuj termin przyjęcia na chrzciny


W celu uzyskania oferty na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna