Przyjazd
17 sierpnia 2019
Wyjazd
18 sierpnia 2019

Bierzmowanie w górach (w Szczyrku)

Sakrament bierzmowanie (chryzmacja) to jeden z trzech sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego w kościele katolickim. Jest udzielany młodzieży (zwykle gimnazjalnej i licealnej) po 3-letnim przygotowaniu. 

Bierzmowanie w Szczyrku, Bielsku-Białej, Żywcu i każdej innej miejscowości Beskidu Śląskiego zwykle wieńczy wspólne, rodzinne spotkanie. Coraz częściej uroczysta kolacja z okazji bierzmowania odbywa się w restauracjach lub obiektach noclegowo-gastronomicznych, które poza posiadaniem odpowiednich lokali gastronomicznych i profesjonalnej kadry, świadczą również usługi noclegowe dla przybyłych Gości.

Jednym z takich miejsc jest Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.

Przyjęcie z okazji bierzmowania

Przyjęcie z okazji bierzmowania

Specjalizujemy się w organizacji uroczystych obiadów i kolacji z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania. Dysponujemy kilkoma sprawdzonymi propozycjami menu opracowanymi osobiście przez naszego szefa kuchni.

Jesteśmy elastyczni. Chętnie spełniamy propozycje ze strony organizatorów przyjęć.

Zakwaterowanie dla Gości

Nie każdy posiada dostateczną powierzchnię oraz warunki by móc zagwarantować zakwaterowanie swoim Gościom, a przecież często wśród nich są osoby spoza Szczyrku i okolic. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów udostępniamy możliwość rezerwacji pokoi dla Gości biorących udział w przyjęciu z okazji bierzmowania. Dysponujemy kilkuset pokojami 1, 2, 3 i 4-osobowymi, każdy z prywatną łazienką i niepowtarzalnym widokiem na górskie szczyty.

Zakwaterowanie dla Gości

Rezerwuj termin na bierzmowanie


W celu uzyskania oferty na przyjęcie z przyjęcia sakramentu bierzmowania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży:

697 474 147663 530 447

605 445 537 oraz biznes@orle-gniazdo.pl

lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Nota informacyjna
Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna