Przyjazd
15 września 2019
Wyjazd
16 września 2019

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Z myślą o najmłodszych i tych nieco starszych, zarówno w obiekcie, jak i na terenie CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku, zlokalizowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Ich celem jest uprzyjemnienie pobytu naszych Gości oraz zachęcenie do wspaniałego, prawdziwie rodzinnego wypoczynku w sercu Beskidu Śląskiego.

Poniżej zaprezentowaliśmy jedynie część spośród wszystkich atrakcji dostępnych w Orlim Gnieździe. Oferta atrakcji dla dzieci i dorosłych jest stale poszerzana.

Do dyspozycji naszych Gości, poza niżej wymienionymi, są również m.in.: stoły do ping-ponga i bilarda, automaty do gier, zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauna, zielony teren w sam raz do spędzenia wolnego czasu w ulubiony sposób, jak również gabinet rehabilitacyjny i gabinet kosmetyczny.

Dmuchany zamek

Dmuchany zamek

"Tygrysek" to największy i najwyżej położony dmuchany zamek w Szczyrku. Sprawia ogromną radość najmłodszym Gościom naszego obiektu.

Bliskość parasolek oraz zadaszonej wiaty daje możliwość obserwowania przez opiekunów bawiących się dzieci, podczas spożywiania posiłków z grill baru lub delektowania się świeżym, szczyrkowskim powietrzem.

Piaskownica ze zjeżdżalnią

Wydzielona piaskownica z czystym piaskiem i niską, plastikową zjeżdżalnią to atrakcja, z której bardzo chętnie korzystają najmłodsi Goście Orlego Gniazda.

Piaskownica znajduje się w bezpośredniej bliskości miejsc do siedzenia, dzięki czemu pociechy czują bliskość opiekunów i wiedzą, że są bezpieczne.

Piaskownica ze zjeżdżalnią
Pokój zabaw dla dzieci

Pokój zabaw dla dzieci

Pokój zabaw to miejsce, które uwielbiają wszystkie dzieci. W odpowiednio nasłonecznionym pomieszczeniu najmłodsi Goście naszego obiektu mogą korzystać m.in. z basenu z plastikowymi piłeczkami, air-hockeya, domku dla lalek oraz stołu do piłkarzyków.

W recepcji są również dostępne gry planszowe, które z pewnością zainteresują niejedną pociechę.

Klocki LEGO

Każdy uwielbia klocki LEGO. Rozwijają kreatywność i umiejętności manualne oraz pozwalają miło spędzić czas, nawet gdy pogoda za oknem nie sprzyja wycieczkom.

Szeroka mata pozwala na wygodną zabawę przy stoliku wypełnionym klockami LEGO, zaś liczne leżaki i fotele dają możliwość zrelaksowania się i podziwiania widoków górskich szczytów.

Klocki LEGO
Wolnostojące, duże szachy

Wolnostojące, duże szachy

Na terenie grillowym znajduje się również prawdopodobnie najwyżej położona w Polsce szachownica z dużymi, wolnostojącymi bierkami (8 figurami i 8 pionkami w kolorze białym i czarnym).

To jedyne tego typu szachy w Szczyrku i w całym Beskidzie Śląskim. Stanowią prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników tego sportu.

Widokowa biblioteka turystyczna

Cudowne widoki na góry, wygodne fotele i leżanki oraz zróżnicowane tematycznie pozycje książkowe stanowią nierozerwalne elementy jedynej w Beskidzie Śląskim widokowej biblioteki turystycznej.

Biblioteka znajduje się w holu widokowym, gwarantując zarówno atrakcyjne krajobrazy, jak i wspaniałą lekturę.

Widokowa biblioteka turystyczna


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna