Przyjazd
22 stycznia 2019
Wyjazd
23 stycznia 2019

Artykuły

Szczyrk w śniegu

Szczyrk w śniegu. Odpowiednio przygotuj się na wyjazd!

Szczyrk to miejscowość położona w górach. Podobnie jak w Zakopanem, Karpaczu i innych tego typu kurortach górskich, także i w Szczyrku sytuacja pogodowa może zmieniać się z każdą minutą. 

Właśnie dlatego, w okresie zimowym, nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą odpowiedniego wyposażenia, w tym w szczególności łańcuchów na koła.

Szczegóły
Zaoszczędź na noclegu, wydaj na stoku!

Zaoszczędź na noclegu, wydaj na stoku!

"Zaoszczędź na noclegu, wydaj na stoku!" to hasło przewodnie akcji promocyjnej CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku na sezon zimowy 2018/2019.

Z niniejszego artykułu można dowiedzieć się na czym polega promocja, w jakim terminie obowiązuje i kto z niej może skorzystać.

Szczegóły
Pyszności na wysokości czyli pyszne desery 660 m n.p.m.

Pyszności na wysokości czyli pyszne desery 660 m n.p.m.

Kawa, pyszny deser na wysokości 660 m n.p.m. i czarujący widok panoramy górskich szczytów. Tak właśnie przedstawia się nowa oferta Baru 6. Piętro i restauracji Huta Smaków.

Szczegóły
Zdrowie i uroda w Szczyrku

W Szczyrku zadbasz o zdrowie i urodę przez cały rok!

To, jak ważne jest zachowanie równowagi między pracą a odpoczynkiem wie każdy. Niestety coraz trudniej jest to zrealizować. Warto zatem w każdej wolnej chwili zatroszczyć się o swoje zdrowie i urodę i wybrać się do Szczyrku. Oferta jest bardzo szeroka. Z pewnością można znaleźć coś dla siebie!

Szczegóły
Grudzień w Szczyrku

Grudzień w Szczyrku - co robić?

Szczyrk w grudniu jest wspaniały. Śnieg, górski klimat i niepowtarzalna atmosfera tworzona przez Szczyrkowian i turystów nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. W tym miesiącu nie można się tu nudzić. Oto kilka propozycji aktywnego i mniej aktywnego spędzenia czasu.

Szczegóły
Stron y: 8 7 6 5 4 3 2 1 ... 1


Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy.
Bądź zawsze na bieżąco.

Czytaj więcej

Nota informacyjna