Obiekt Bezpieczny Higienicznie w Szczyrku

Aktualności

Polska Organizacja Turystyczna prowadzi kampanię społeczno-informacyjną pod hasłem "Odpoczywaj w Polsce bezpiecznie". Jednym z elementów tejże akcji jest certyfikacja obiektów, które zgodnie z wytycznymi minimalizują ryzyko zakażenia Gości, pracowników i osób z zewnątrz. 

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku uzyskało pozytywną weryfikację POT i tym samym uzyskało certyfikat "Obiekt Bezpieczny Higienicznie".

Oznacza to między innymi, że:

  • spełniamy wszelkie formalne standardy bezpieczeństwa higieniczno-epidemiologicznego (dostosowaliśmy świadczenie usług zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego);
  • zwiększyliśmy bezpieczeństwo i ochronę zdrowia Gości, pracowników obiektu oraz dostawców, w zakresie wszelkich usług świadczonych na terenie obiektu (w tym także w zarówno w zakresie usług noclegowych, jak i usług gastronomicznych);
  • zminimalizowalśmy ryzyko zakażenia wszystkich osób przebywających na terenie naszego obiektu;
  • podejmujemy kompleksowe działania dostosowane do etapu zaawansowania stanu epidemicznego;
  • propagujemy wiedzę oraz udostępniamy materiały na temat przygotowania do świadczenia usług w dobie zagrożenia epidemicznego. 

Przypominamy, że Orle Gniazdo było jednym z pierwszych obiektów kwarantanny rządowej, a następnie pierwszym prywatnym obiektem kwarantanny indywidualnej, umożliwiając pobyt w czasie epidemii koronawirusa zdrowych Gości w bezpiecznych, higienicznych warunkach. Nikt z naszych Gości nie był zakażony przed przyjęciem, ani w trakcie, ani po wymeldowaniu. To najlepsza rekomendacja i jednocześnie świadectwo zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa nie tylko w Szczyrku, ale również i w całej Polsce.

obiekt bezpieczny higienicznie w górach orle gniazdo szczyrk

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Lokal gastronomiczny dla rowerzystów

Odwiedź Grill Bike Bar - pierwszy i jedyny w Szczyrku lokal gastronomiczny dla rowerzystów!

Noclegi w Szczyrku

Tanie noclegi w Szczyrku

Jeżeli szukasz pokoi do wynajęcia w Szczyrku to koniecznie sprawdź ofertę pakietową zakwaterowania w naszym obiekcie!

Newsletter

Dzięki powiadomieniom możesz otrzymywać wyjątkowe oferty specjalne jako pierwszy! Bądź zawsze na bieżąco.

Nota informacyjnaCzytaj więcej

Dziękujemy za wizytę!

Zapraszamy do nas ponownie. Codziennie nowe informacje i promocje specjalnie dla Ciebie!

Masz otwarte zamówienie w panelu rezerwacji.